Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дорогі Депутати від 29 січня 2014 року

Дорогі Депутати від 29 січня 2014 року

Дорогі Депутати від 29 січня 2014 року

У програмі "Дорогі депутати" від 29 січня 2014 року журналіст Андрій Сайчук веде репортаж із Верховної Ради. У цей день відбувалось голосуваня за законопроект про амністію.

Голосування по зазначеному законопректу відбувалось від 11 ранку до 11 вечора. Так, від початку було запропоновано 4 законопроекти щодо амністії: 2 опозиційних та 2 - від Партії регіонів. Після довгих нарад зупинились на двох. Для того, аби більшість проголосувала за законопроект представника Президента у Верховній Раді Юрія Мірошніченка, до парламенту приїхав Віктор Янукович. Він пригрозив депутатам Партії регіонів розпустити парламент у разі непокори. Тож після розмови на підвищених тонах у межах фракції, депутати повернулись до зали засідань. За законопроект Ю. Мірошніченка проголосували 232 депутати. Опозиція не голосувала. Закон "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідувань і покарання осіб у зв'язку з подіями, які мали місце під час проведення мирних зібрань" вимагає звільнення багатьох адміністративних будівель, КМДА, вул. Грушевського. Його автор наполягає на тому, що органи місцевого самоврядування та виконавчої влади мають працювати. Проте закон лише посилить напругу, а не зніме її.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org