Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Довгун Іван Федорович

Довгун Іван Федорович

Довгун Іван Федорович

Одномандатний виборчий округ 27
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6953 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 211 від 08.08.2012
Відомості про кандидата народився 18 жовтня 1954 року в селі Борки Любешовського району Волинської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ "РЕМС", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ 

ВІД ОКРУГУ № 27

ДОВГУНА ІВАНА ФЕДОРОВИЧА

Шановні виборці!

Спираючись на власний життєвий і трудовий досвід, розуміючи сподівання і очікування жителів округу, упевнений у підтримці своїх виборців, я у своїй діяльності на посаді народного депутата докладу всіх зусиль для зміни життя людей нашого краю на краще, перетворення України в багату й авторитетну державу. Досягнення цих задач можливе шляхом послідовного і твердого відстоювання принципів, якими я керуюся:

1.Політико-правові основи

Інтереси жителів села, селища, міста, району, області повинні складати основу держави.

Діяльність органів влади всіх рівнів підлягає постійному і повному громадському контролю. Владу необхідно очистити від потворних проявів корупції і хабарництва. Адміністративний апарат повинен бути скорочений. Неналежне виконання чиновником будь-якого рангу службових обов'язків перед громадянами має неминуче тягти за собою персональну фінансову і кримінальну відповідальність.

Рівність усіх перед законом – невід'ємна ознака цивілізованої держави. Депутатська недоторканність перед законом повинна бути скасована на всіх рівнях. Вкрай необхідно посилити боротьбу зі злочинністю. Покарання за правопорушення повинне бути неминучим.

2. Економічні основи

Життєві потреби людини: жителів села, селища, міста, регіону – повинні стати основою економіки. Розвиток національної економіки має бути забезпечений стабільними і прозорими законами, зниженням податкового тиску на вітчизняного виробника продукції.

Сільськогосподарські виробники усіх форм власності повинні мати державні замовлення, пільги в оподатковуванні, які враховують реальну фондозабезпеченність сільгоспвиробника, а також умови кредитування – сприятливі розвитку високопродуктивного землеробства, відродженню і розвитку тваринництва, розвитку переробних підприємств. Інтереси власників земельних паїв повинні мати правовий державний захист.

3. Соціальні основи

Місцевий бюджет повинен стати пріоритетним і соціально орієнтованим. Це забезпечить гідний життєвий рівень пенсіонерам, турботу про підростаюче покоління і соціально незахищених громадян.

У кожному регіоні бюджет повинен забезпечувати розробку та реалізацію програм кредитування будівництва або придбання житла, одержання освіти, соціально-культурного розвитку населених пунктів.

Держава зобов'язана реалізувати на практиці безкоштовний гарантований мінімум медичного обслуговування. Лікарні повинні оснащуватися сучасним діагностичним устаткуванням.

Родина – основа суспільства. Діти і молодь – вища цінність держави. Матеріальна допомога самотнім для їх дітей повинна бути достатньою для фізичного і духовного виховання нового громадянина.

МОЇ ПРАГНЕННЯ ЗРОЗУМІЛІ КОЖНОМУ!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org