Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Довірена особа Клименка намагалася не допустити спостерігача ОПОРИ на ДВК

Довірена особа Клименка намагалася не допустити спостерігача ОПОРИ на ДВК

Довірена особа Клименка намагалася не допустити спостерігача ОПОРИ на ДВК

Спостерігач ОПОРИ не змогла з першої спроби потрапити на дільничну виборчу комісію (ДВК) через вимогу директора школи, в котрій міститься дільнична комісія, надати неіснуючі документи від ОВК.

До ОПОРИ надійшла інформація, що 19.05.2014 року з будівлі криворізької школи № 107, де розташовані дільничні виборчі комісії № 121674 і № 121675 (ТВО № 32 в Дніпропетровській області), зірвано прапор України. Щоб перевірити інформацію про зірваний прапор та відвідати згадані дільничні комісії, спостерігач Опори прийшла до школи № 107. Прапора України на своєму місці над входом до школи дійсно не було. Почувши, що спостерігачеві потрібні ДВК, секретар школи направила її до директора. Директор школи № 107 Мазін М.Л. попросив спостерігача надати йому направлення від ОВК та дозвіл на відвідування дільничних комісій, що знаходяться в його школі. Спостерігач надала панові Мазіну своє посвідчення кореспондента, і запитала, які підстави змушують вимагати документів, нерегламентованих жодними нормами. Директор відповів, що причиною є багато провокацій, що останнім часом відбуваються.

Dnipr Dovir Klimenko

У зв’язку зі згаданими директором провокаціями, спостерігач попросила прокоментувати факт зняття прапора України з будівлі школи. Директор надати коментарі відмовився.

Опора звернулась за коментарями з приводу спеціальних дозволів для кореспондентів на відвідування ДВК до голови окружної виборчої комісії ТВО № 32 Чернової Н.Л. Голова ОВК запевнила, що ніяких дозволів для кореспондентів для відвідування дільничних виборчих комісій не існує.

Відвідавши згодом одну з ДВК у школі № 107 і поспілкувавшись з її головою, Опора дізналась, що комісія про директора школи має хорошу думку, і що Мазін М.Л. всіляко сприяє роботі дільничної комісії.

Директор школи № 107 Мазін Михайло Леонідович – довірена особа кандидата на пост Президента України Клименка Олександра Івановича по ТВО № 32 в Дніпропетровській області. 

Державний прапор України з’явився на школі майже одразу після інциденту.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org