Драпалюк Лариса Степанівна
Одномандатний виборчий округ | 27 |
Тип висування | Самовисування |
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК | 6953 від 06.08.2012 |
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом | 211 від 08.08.2012 |
Відомості про кандидата | народився 18 жовтня 1954 року в селі Борки Любешовського району Волинської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ "РЕМС", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування. |
ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ
ВІД ОКРУГУ № 27
ДРАПАЛЮК ЛАРИСИ СТЕПАНІВНИ
Основними пунктами моєї передвиборчої програми є такі:
1. Зростання виробництва – шлях до покращення добробуту людей.
Необхідно забезпечити зростання внутрішнього виробництва в середньому на 6-7% щороку. Цього можливо досягти шляхом росту виробництва в різних галузях промисловості та аграрного сектора. Тільки такі темпи дозволять виконати задачі соціальної сфери, підняти рівень добробуту населення і, насамперед, малозабезпечених громадян. Цього можна досягти лише в умовах чіткої роботи всіх підрозділів владних інститутів. Повинні працювати також і стимули економічного зростання, закріплені законодавчо.
2. Розвиток науки, культури, мистецтва.
Необхідно відроджувати інтелектуальний потенціал нації і поширювати науково-технологічні інновациії, розвиток яких суттєво змінить обсяги виробництва.
Продовжують скорочуватись обсяги фінансування наукових досліджень і розробок, а також освіти, що необхідно виправити на рівні законодавчого регулювання. Значні можливості Україна має в цілому ряді галузей. Проте ці можливості потрібно вживати ширше.
З метою забезпечення високого культурного розвитку держави, відродження духовності і високої моральності, необхідно надати цим питанням стратегічного державного значення.
3. Перебудова соціальної сфери.
Для успішного вирішення цього стратегічного завдання найважливішім на найближчі роки є зміна політики доходів і реформування системи мотивації праці, ліквідація існуючого до цього часу навмисного заниження вартості робочої сили, а також дуже низького рівня соціальних доходів населення.
Для вирішення соціальних проблем необхідно забезпечити зростання реальних доходів населення принаймні в 1,5 рази, створити до 1 мільйона нових робочих місць, поступово підвищувати мінімальний рівень трудових пенсій. Для цього потрібно надавати допомогу незахищеним верствам населення, прискорити розвиток житлового будівництва й забезпечити житлом людей, які його потребують.
4. Аграрна політика.
Маємо проводити активну аграрну політику, спрямовану на утвердження України в перспективі як держави з високоефективним конкурентоспроможним сільским господарством на базі широкого використання передових агротехнічних і біологічних технологій.
Це потребує прийняття і реалізації неординарних соціально-економічних рішень з боку держави.
5. Податкова політика.
Висувається пропозиція щодо вдосконалення податкової системи, спрямованої на підвищення стимулюючої дії, на зменшення податкового тиску шляхом зниження ставок податку на заробітну плату, на прибуток, скасування ПДВ.
Разом ми змінимо життя на краще!