Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Дубінін Олександр Іванович

Дубінін Олександр Іванович

Дубінін Олександр Іванович
Одномандатний виборчий округ 30
Висування ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21575 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1229 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 16 травня 1959 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, ПАТ "ДНІПРОАЗОТ", безпартійний, проживає в селищі Сонячне Запорізького району Запорізької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

ДУБІНІН

Олександр Іванович

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ВІД ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №30

Як кандидат від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», я, у разі мого обрання до Верховної Ради, докладу всіх зусиль заради реалізації курсу Президента на оновлення України, захисту її громадян, реформування економіки, соціальної сфери, освіти, науки та культури.

Настав час дати чітку відповідь, що означає для нас «жити по-новому»?

Насамперед, це - жити вільно!

Ми хочемо бути й будемо вільними. Агресор та його поплічники одержать гідну відсіч.

Як народний депутат я буду домагатися наступних змін:

По-перше, обрання у майбутньому парламенту за відкритими списками.

По-друге, повного перезавантаження влади, у тому числі місцевої.

По-третє, децентралізація влади. 

Ми створимо дієві механізми громадського, правового і політичного контролю за місцевою владою, забезпечимо прозорість кожної ланки місцевого самоврядування, статки кожного чиновника та їхніх родин у Дніпродзержинську. Громада міста, отримає більше прав і грошей на реалізацію своїх програм розвитку.

Жити вільно – означає й вільно користуватися рідною мовою. Це особливо важливо для Дніпродзержинська, де більшість мешканців у побуті та родинному спілкуванні користуються російською мовою. Необхідно керуватися статтею 10 Конституції, яка визначає українську мову як державну, але особливо наголошує на правах російської мови та гарантує вільний розвиток усіх мов.

Жити безбідно!

Зростання добробуту дніпродзержинців – є запорука побудови демократії в конкретному місті.

Асоціація з ЄС надасть новий імпульс для розвитку промислового потенціалу Дніпродзержинська. Ми залучимо інвестиції для модернізації промисловості міста, розвитку сучасних підприємств, створення нових робочих місць.

Корупція на місцевому рівні буде зупинена. Соціально відповідальний бізнес має платити податки до бюджету, а не хабарі окремим чиновникам. Кількість податків слід скоротити, ставки – зменшити, всі офшори – перекрити. Ми підтримаємо вільний розвиток малого та середнього бізнесу.

Соціально незахищеним громадянам буде невідкладно забезпечена належна підтримка з боку держави та місцевої влади.

Жити чесно і безпечно!

Реформувати правоохоронну систему (суди, міліцію, СБУ, прокуратуру) – означає створити передумови успішності всіх змін, у тому числі в економіці й громадському житті Дніпродзержинська.

Ми вже бачимо, як зросла роль місцевих громадських організацій, волонтерських рухів, які не бояться брати на себе відповідальність за безпеку у місті, побудову нової – чесної України. Майбутній парламент має сприяти цьому процесу.

Найефективніший захист від зовнішньої агресії – об’єднання народу в боротьбі проти окупантів. Не допустити в суспільстві чвар і провокацій на ґрунті мови, ідеології, релігії. Захистити кожну родину, місто, вулицю від насильства.

Бажання й готовність дніпродзержинців жити по-новому – основний ресурс національного розвитку і головна запорука успіху! © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org