Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Два члени Партії регіонів прагнуть перемогти на 24 окрузі

Два члени Партії регіонів прагнуть перемогти на 24 окрузі

Два члени Партії регіонів прагнуть перемогти на 24 окрузі

У 24 виборчому окрузі (охоплює два райони міста Дніпропетровська – Самарський та Індустріальний) балотуються два сильних і по впливовості, і по фінансам кандидати – Анатолій Крупський та Яків Безбах.

А. Крупський, чиновник, який займає 12 років посаду першого заступника голови міської ради, висунутий Партію регіонів, оцінює ситуацію на своєму окрузі, як «складну». Адже найбільшим конкурентом є його однопартієць Я. Безбах, самовисуванець, але теж член Партії регіонів, просуванням якого активно займається сам Віктор Пінчук. Яків Якович працює помічником голови правління ВАТ «Нижньодніпровський трубний завод», яке входить в корпорацію «Інтерпайп».

Наразі вже відбулось судове засідання. Яків Безбах подав позов з приводу незаконної агітації Анатолія Крупського. Юристи позивача вважають факт розміщення по території 24 округа бігбордів мера міста Івана Куліченка з підтримкою свого заступника «Я верю Крупскому» порушенням виборчого законодавства. Проте, суд виніс рішення, що Іван Куліченко тут агітує не як голова міської ради, а як звичайна пересічна людина. Бо на жодному з бігбордів не вказується посада.

Проте, віра в кандидата Крупського органами виконавчої влади перейшла на інших представників бюджетної сфери. Тому, на території житлового масиву Придніпровський, який входить до складу 24 виборчого округу, з’явились ще й плакати директора Придніпровського енергобудівельного технікума Федька Юрія Михайловича. Ю. Федько  теж «вірить Крупскому». Така агітація є порушенням ЗУ «Про вибори народних депутатів України» ст. 74, п. 6.

okrug24_2

Натомість, 24 вересня по місцевому 11 каналу, який належить Віктору Пінчуку, транслювалась зустріч працівників заводу ВАТ «НТЗ» із кандидатом Яковом Безбахом. Головним агітатором виступив Віктор Пінчук. На сайті http://dniprograd.org/ua/articles/politics/2755 з’явилась інформація, що Віктор Михайлович разом із кандидатом Яковом Безбахом завітав до голови виконкому Індустріального району Юрія Сергійовича Дехтярьова з метою домовитись про підтримку на виборах. Хоча мешканці міста часто бачили Юрія Сергійовича на зустрічах з першим заступником мера.

У розмові із спостерігачами ГМ ОПОРА Юрій Дехтярьов  пояснив, що він був з Анатолієм Крупським майже на всіх великих зустрічах з підприємствами, був більше ніж 100 зустрічах з мешканцями,  на «днях двора» тощо, які проводив Анатолій Федорович. Мені як молодому чиновнику треба бути частіше серед людей, щоби краще знати їх проблеми. Крім того заступник мера є куратором Індустріального району. Згідно з уставом міської ради, влада повинна звітувати не менше, ніж раз на рік про соціально-економічний розвиток регіону, про свою роботу. І А.Крупський в цих зустрічах був не як кандидат, а як представник влади. А це різні поняття. Зараз  Анатолій Федорович працює за спеціальним графіком, де його повноваження розмежовуються – як першого заступника і як кандидата в народні депутати. І коли він виступає в ролі кандидата, я в його зустрічах участі не беру, - заявив посадовець.

Стосовно заяви Якова Безбаха про те, що його не пускають у школи, Юрій Сергійович пояснив, що, це особисте бажання людей, які хочу або не хочуть слухати того чи іншого кандидата.

Статтю на сайті ДНІПРОГРАДу  про те, що Віктор Пінчук обіцяв керівнику Індустріального району посаду в столиці, коментувати відмовився. Юрій Сергійович підтвердив факт візиту Віктора Пінчука в райвиконком, але повідомив, що зустріч була за закритими дверми і буде неетичним розголошувати її поза присутністю обох учасників.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org