Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дізнатись про включення до списків ДРВ тепер можна на офіційному сайті

Дізнатись про включення до списків ДРВ тепер можна на офіційному сайті

Дізнатись про включення до списків ДРВ тепер можна на офіційному сайті

Для кожного, хто має право голосу і буде приймати участь у позачергових виборах Президента, стало можливим дізнатися про включення до списків у ДРВ, не виходячи з дому і скориставшись мережею Інтернет. 

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця».

Скориставшись послугою, кожен бажаючий виборець зможе отримати відповідь на запит про включення до Державного реєстру виборців.

Спостерігач від ОПОРИ пройшов процедуру реєстрації, вона виявилась досить простою. Зареєструвавшись слід перейти до розділу «Перевірити дані у реєстрі» і занести свою виборчу адресу. Протягом трьох днів на вказану електронну пошту надійшла відповідь, де зазначається номер та адреса дільниці на якій він голосуватиме у день виборів.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org