Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Фальсифікація виборчих документів в районній ТВК Дніпропетровська

Фальсифікація виборчих документів в районній ТВК Дніпропетровська

Фальсифікація виборчих документів в районній ТВК Дніпропетровська

Протокол засідання Жовтневої районної в м. Дніпропетровськ виборчої комісії від 23 вересня 2015 року містить недостовірні результати голосування членів комісії.

У протоколі засідання Жовтневої районної в м. Дніпропетровськ виборчої комісії від 23 вересня зазначається, що всі рішення на засіданні приймалися одноголосно. З присутніх 17 членів комісії, за даними протоколу, всі 17 голосували "За".

Присутній на засіданні спостерігач ОПОРИ був свідком, того як голова комісії Шпак Олена Валеріївна ("БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ") не піднімала руку під час голосування, тобто не голосувала. Однак її голоси зараховані "За" по усіх питаннях порядку денного.

На відео зафіксоване обговорення третього пункту порядку денного. Аналогічна відсутність проявів голосування головою була і по інших питаннях порядку денного. Протокол готувала секретар комісії Дзюба Ольга Олександрівна (делегована політичною партією "Рідна країна"). Підписи під документом поставили голова та секретар комісії.

Част. 2 ст. 158 Кримінального кодексу України: "Підробка виборчих документів, документів референдуму, а так само використання завідомо підроблених виборчих документів, документів референдуму, вчинені членом виборчої комісії, комісії з референдуму, кандидатом, його уповноваженим представником, уповноваженою особою політичної партії (блоку), членом ініціативної групи референдуму, - караються штрафом від трьохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від одного до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років".

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org