Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Фальстарт агітаційної кампанії в м. Апостолове

Фальстарт агітаційної кампанії в м. Апостолове

Фальстарт агітаційної кампанії в м. Апостолове

ПП «Відродження», ПП «Укроп» та кандидат в мери міста Апостолове Олексій Олексійович Мудрий («БПП «СОЛІДАРНІСТЬ») розміщують свою саморекламу з ознаками передвиборчої агітації.

Мудрий Олексій Олексійович,  поблизу привокзальної площі міста Апостолове та у центрі міста, розмістив на біл-бордах своє фото з лозунгом «Відданість місту, вірність слову». Нагадаємо, що О. Мудрий є власником місцевої телерадіокомпанії, а також рекламних площ, у тому числі білбордів.

ПП «Відродження» починаючи з середини вересня активно розповсюджує власну політичну газету, календарики та пакети з символікою партії. Розповсюджуються матеріали в центрі міста, на привокзальній площі та у центральній міській лікарні. Біля тої ж лікарні, представники ПП «Відродження» роздають безкоштовні соціальні медичні картки. Кожен бажаючий може заповнити анкету і отримати пластикову картку з особистим кодом. Власник картки отримує можливість безкоштовного відвідування мобільного медичного центру, який приїздив до міста.

Нагадуємо, що офіційно, реєстрація кандидатів проходить з 21 вересня. Тільки після реєстрації кандидати набувають офіційного статусу суб’єктів виборчого процесу і на них розповсюджуються положення ЗУ «Про місцеві вибори».

Згідно п. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори 2015»: Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Також, згідно п. 9 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори 2015»: Забороняється розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали, політичну рекламу та повідомлення про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, на об’єктах культурної спадщини, на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху.

Партія «Укроп» розповсюджує власну газету. Станом на 29 вересня випущено 2 номери газети «Укроп». Газета без номера та дати видання, але з усіма вихідними даними.

Згідно протоколу Апостолівської міської територіальної виборчої комісії від 28 вересня 2015 року та зі слів заступника голови Алексейченко Ганни Тихонівни, станом на 29.09.2015 року було зареєстровано 4 кандидати на посаду міського голови: Протеняк Володимир Михайлович, Соловей Олег Володимирович, Федько Микола Леонідович, Нігай Станіслав Карпович. Всі кандидати є самовисуванцями. На посади міських та селищних депутатів заяви не подавались.

Згідно протоколу районної виборчої комісії від 28.09.2015 року №9 зареєстровано дві партії: ПП "Відродження" та ВО "Батьківщина". Також зареєстровано представниками у Апостолівській районній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на місцевих виборах слідуючих уповноважених осіб: Аленіна Якова Михайловича від Апостолівської районної організації партії "Відродження", та Семенас Олену Олександрівну від Апостолівської районної організації всеукраїнського об'єднання "Батьківщина".© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org