Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Філатов Борис Альбертович

Філатов Борис Альбертович

Філатов Борис Альбертович
Одномандатний виборчий округ 27
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-18676 від 19.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1094 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 7 березня 1972 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови, Дніпропетровська обласна державна адміністрація, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

по одномандатному виборчому округу № 27

Філатова Бориса Альбертовича

Шановні земляки!

В ці буремні дні вирішується доля України, нашого міста, кожного з нас. Війна стукає у двері, і ми не маємо права на нерішучість, зволікання, страх. Нам треба перемогти, і ми переможемо.

Патріотичний приклад Дніпропетровщини, героїзм бійців наших батальйонівнадихаютьвсіх українців. Сьогодні ми зробили Дніпропетровськ форпостом у боротьбі проти терористичної агресії, завтра зробимо його центром економічного розквіту, справжнім європейським містомкраїни.

Явирішив балотуватись кандидатом у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 27 не з корисливих чи амбіційних міркувань.Статки, легально зароблені задовго до приходу у владу, численні інтерв’ю у провідних ЗМІ дозволяють мені байдуже ставитися до чужих грошей і слави. Але не можу бути байдужим, коли бачу, як знов до Верховної Ради пнуться жадібні нікчеми, що власноруч поставили Україну на межу втрати суверенітету.

На території сучасного виборчого округу № 27 пройшло все моє життя. Тут я народився, закінчив школу і університет, одружився, почав працювати. Тут народилася моя донька. Тут працювали і прожили переважну частину життя мої батьки. Тут мешкає моя сестра з родиною. І я не хочу, щоб мою малу батьківщину у вищому законодавчому органі країни представляв черговий політичний зайда. 

Як народний депутат докладу всіх силзаради захисту України та її серцевини – Дніпропетровської області – від зовнішньої агресії.Ніколи священну землю славетного козацького краю не буде топтати нога окупанта. Наша армія буде мати найсучасніше озброєння, повне матеріальне та фінансове забезпечення, а військовослужбовці та їх родини –надійні соціальні гарантії.Ми будемо жити вільно у безпечній країні.

Не менш важливим завданням вважаю нещадне викорінення корупції у державному управлінні та місцевому самоврядуванні. Права та повноваження громадськості щодо контролю діяльності органів влади мають бути суттєво розширені. Саме громада Дніпропетровська довела актуальність цієї тези, коли не допустила низку призначень корумпованих чиновників, “спущених” згори.

Перезавантаження влади неможливе без зміни старих управлінців на нових, ефективних, які будуть рекрутовані з усіх верств населення, в першу чергу із числа учасників АТО.Але кадрова ротація не повинна перетворюватися в “полювання на відьом”. Патріотизм не є альтернативою професіоналізму, і досягнутий на Дніпропетровщині консенсус між різними політичними силами – зайвий тому доказ.

В умовах анонсованої Президентом децентралізації влади дніпропетровці, нарешті, зможутьотримати долю суспільного багатства,що пропорційна внеску нашої області в загальнодержавну скарбницю. Тобто, населення регіону-донора, що є становим хребтом країни, має й жити краще за інших. Тому буду ініціювати зміни до законодавства щодо оптимізації взаємовідносин міського та державного бюджетів, розширення фінансових прав територіальних громад. За рахунок цього бюджет Дніпропетровська може бути збільшено щонайменше удвічі.

Це допоможе розв’язати низку проблем для мешканців округу – покращити транспортне сполучення житлових масивів з центром міста, облаштувати громадські зони відпочинку на березі Дніпра, провести капітальні ремонти мереж, встановити прилади обліку, модернізувати ліфтове господарство тощо. Першочерговим завданням у сфері ЖКГ вважаю розробку та впровадження державної програми утеплення фасадів багатоповерхових будинків, що дасть змогу позбутися залежності від російського газу.

Але вирішальним фактором нашої перемоги стане проведення радикальних реформ у ключових галузях – економіці, фінансах, освіті – з подальшим входженням України і в її складі рідної Дніпропетровщини до європейського та світового співтовариства.

Отже, разом – до перемоги!

Слава Україні!Слава Дніпру!

Філатов Б.А.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org