Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Філімонова Галина Федорівна

Філімонова Галина Федорівна

Філімонова Галина Федорівна
Одномандатний виборчий округ 40
Висування Політична партія "Опозиційний блок"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-23349 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1306 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народилася 16 серпня 1950 року в селі Заболот’є Заболот’євського району Волинської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійнa, проживає в смт Кринички Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок".

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 40 від Політичної партії «Опозиційний блок»

Філімонової Галини Федорівни

Дорогі земляки!

Позитивні зміни в житті громадян можуть здійснити люди, які ставлять інтереси держави вище, ніж особисті інтереси. Саме тому я вирішила балотуватися кандидатом в народні депутати на позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року.

Я йду на вибори, щоб змінювати життя людей в Україні, надати перспективу нашим дітям, пенсіонерам, молоді, кожному, хто потребує опіки.

Для мене діяльність у Верховній Раді України - це, перш за все висока відповідальність перед виборцями за відстоювання  Ваших інтересів з метою забезпечення розвитку української державності, підвищення добробуту людини, утвердження стійкого миру в країні, зростання авторитету української держави на міжнародній арені. Я, керуючись інтересами виборців, забезпечу державну підтримку соціально незахищених верств населення, економічного та інфраструктурного розвитку країни.

Повинні бути створені всі сприятливі умови для самореалізації громадян України. Я буду вимагати:

Запровадження нових гуманітарних програм з підтримки культурних, мистецьких та просвітницьких ініціатив;

Впровадження регіональних програм з метою національно-культурного відродження та розвитку творчого потенціалу кожної обдарованої людини та суспільства загалом;

Дніпропетровщина -  мій рідний дім!

Основні напрямки моєї роботи, як депутата:

Створення  умов для залучення  в міста та райони інвестицій та  створення нових робочих місць.

Добитися збільшення об'ємів реконструкції і будівництва автошляхів.

Провести ремонт та реконструкцію опалення об’єктів соціальної інфраструктури.

Для розвитку 40 округу вважаю необхідним перш за все забезпечити:

Контроль  виконання ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності.

Капітальний ремонт даху Затишнянського сільського будинку культури.

Проведення ремонту приміщень навчально-виховних комплексів, заміну  котелень в Катеринопільській  та Зорянській загальноосвітніх школах.

Поліпшення матеріально-технічної бази навчальних закладів, будинків культури та сільських бібліотек, що знаходяться на території округу.

Шановні виборці!

У разі отримання високого рівня довіри, обіцяю послідовно відстоювати інтереси мешканців рідного краю у Верховній Раді України і плідно працювати над тим, щоб створити належні умови для поліпшення життя всього українського народу.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org