Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Формувати ментальність розумного енергоспоживання потрібно змалечку.

Формувати ментальність розумного енергоспоживання потрібно змалечку.

Формувати  ментальність розумного енергоспоживання потрібно змалечку.

Активісти Громадянської мережі ОПОРА продовжують інформаційну кампанія з енергозбереження у Павлограді. Цього разу вони організували зустріч із дітьми, що відпочивають у пришкільному таборі «Неунывайка» (який проводиться на базі загальноосвітньої школи №3).

Учасники розважально-пізнавальної програми з енергоефективності , а це учні з першого по п’ятий класи, із задоволенням переглядали цікаве відео, що для них підготували представники ОПОРИ. Діти дізнались про технології енергозаощадження у побуті та шкідливий вплив парникових газів на оточуюче середовище.

Завдяки інтерактивним іграм, що проводили волонтери, діти  усвідомили важливість  економного використання газу, води та тепла, а також зрозуміли, що кожен із них може допомогти батькам скоротити витрати на оплату комунальних послуг.

«Формувати  ментальність розумного енергоспоживання потрібно змалечку, інакше потім у дорослому  віці  міняти звички в енергозаощадженні  буде набагато важче», - зазначає координатор житлово-комунальних програм Вадим Головченко.

 

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org