Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Галаган Олександр Васильович

Галаган Олександр Васильович

Галаган Олександр Васильович

Одномандатний виборчий округ 25
Партія, що висунула Народна Партія
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 5911 від 02.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 141 від 03.08.2012
Відомості про кандидата народився 13 червня 1958 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Дніпропетровська міська організація роботодавців, член Народної Партії, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Народна Партія.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата від Народної Партії на виборах народних депутатів України  28 жовтня 2012 року

Галагана Олександра Васильовича

 

Я, Галаган Олександр Васильович, маю намір балотуватися в депутати Верховної   Ради України. Розумію, що сьогодні  вищий законодавчий  орган дискредитований  та  заслужено не користується  авторитетом громадян.

Більшість депутатів втратили зв`язок  з  виборцями  та підвладні  лише партійним  лідерам. Конфронтація та популізм наносять  шкоду  як державі  так и усім нам. Стає питання, кому довірити долю наших рідних та близьких?

Тому доки є сили, досвід та бажання буду відстоювати інтереси громадян і прошу мене підтримати.

Які я ставлю перед собою задачі, в якому напрямку діяти і що буду робити?

Відповіді на ці питання даю в своїй програмі:

 

У сфері державного управління

  1. Задіяти до справи реалізації стратегічних планів розвитку держави досвідчених та авторитетних професіоналів незалежно від їх політичних вподобань. Дати дорогу молодим. Політичних шоуменів замінити на фахово підготовлених людей.
  2. Прийняти  закон про відкликання депутата.  Публікувати в ЗМІ інформацію щодо активності та результативності депутатської діяльності. Законодавчо забезпечити регулярні звіти депутатів перед виборцями.

 

У соціальній сфері

  1. Розмір пенсії повинен нараховуватися враховуючи трудовий стаж громадянина.
  2. Державна допомога в отриманні освіти та подальшому працевлаштуванні дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також громадянам, які були звільнені за скороченням штату.

 

Освіта

  1. Якісна освіта – локомотив економіки.
  2. Через економічні стимули повернути популярність та престижність вчительської професії.
  3. Фінансування галузі повинно здійснюватися за принципом доцільної достатності.
  4. Законодавче введення виробничої практики та державного замовлення, державний контроль взаємодії роботодавців та учбових закладів – обов’язкові умови підготовки спеціалістів. 

 

Ефективна економіка – заможна держава – забезпечені громадяни

  1. Вся увага держави національному виробнику! Протекціонізм, допомога та стимули для всіх груп і категорій підприємств. Усе, що ми можемо зробити самостійно, повинно вироблятися в Україні. Створювати робочі місця, сплачувати податки ми повинні в нашій Батьківщині.
  2. Державна підтримка та пільги  виробництвам, що відкриваються в Україні.
  3. Просте та зрозуміле податкове законодавство. Перехід на електронний  документообіг.
  4. Здійснення державних стимулів для заохочення технічного переустаткування виробництв.

 

Здоров’я  кожного – багатство усіх

  1. Відійти від хибної практики – чим більше хворих в лікувальних закладах, тим більше фінансування. Реформа  охорони здоров’я -  це не тільки оптимізація витрат на утримання, а в першу чергу на профілактику захворювань, реальні заходи на високий кінцевий результат.
  2. Держава повинна фінансувати безкоштовну та якісну медичну допомогу, відновити обов’язкову диспансеризацію населення.   
  3. Розширення мережі доступних спортивних секцій, чисті вода та екологія, заборона реклами цигарок та спиртних напоїв, державна пропаганда здорового способу життя.

 

Управління ЖКГ на державний контроль

  1. Громадське обговорення економічно обґрунтованих тарифів, планів модернізації інженерних комунікації з метою зниження витрат на їх утримання.
  2. Реорганізація у сфері ЖКГ повинна здійснюватися з урахуванням технічного стану житлових будинків, інтересів мешканців.
  3. Законодавчо закріпити право мешканців на вибір обслуговуючих організацій.
  4. Стимулювання створення товариств співвласників, законодавче забезпечення передачі домоволодінь на їх баланс тільки після проведення державного комплексного їх обстеження та капітальних ремонтів.

 

Над цими питаннями я буду працювати.



© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org