Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Галамага Костянтин Євгенійович

Галамага Костянтин Євгенійович

Галамага Костянтин Євгенійович
Одномандатний виборчий округ 33
Висування Політична партія "Сила Людей"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21831 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1269 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 9 березня 1983 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, провідний економіст, ПАТ "Південний гірничо-збагачувальний комбінат", член Політичної партії "Сила Людей", проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Сила Людей".

Передвиборча програма кандидата у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 33 на позачергових виборах до Верховної Ради України 26 жовтня 2014 року

ГаламагиКостянтинаЄвгенійовича

Я йду на вибори до Верховної ради України щоб бути корисним своїй державі та народові України. Сильна держава - це держава, яка служить своїм громадянам. Незалежно від нашого етнічного походження, ми, українці є одним цілим. Нашу єдність уособлює українська держава.

Самобутність та самоврядність громади є фундаментом держави, її силою та єдністю. Небайдужість та громадська активність українців стане запорукою незворотних змін до кращого майбутнього в Україні. Кожна людина повинна мати рівні можливості, бути собою, зберігати свою гідність та захищати свої власні права.

Людина - найвища цінність. 

Людина освічена, розвинута, вільна та відповідальна, яка живе в достатку, є головною метою України:

розвинутоїкраїни з громадянськимсуспільством та високимрівнемкультури та духовності;

сильноїкраїни з міцноюекономікою, де впроваджуютьсяінновації;

справедливоїкраїни, в якій влада для людей, а не люди для влади;

самоврядноїкраїни, в якій люди об’єднані в сильнігромади на місцях і самостійновирішують, як їмжити.

Саме тому: спочатку людина, а потім держава.

Держава може тільки створити сприятливі умови для бізнесу і не повинна ним керувати. Потрібно створити базовий рівень надання медичної допомоги кожному українцю, доступну та якісну медицину на засадах сімейної медицини, створення прозорого фармацевтичного ринку.

На теперішній час пріоритетним завданням нашої держави є безпека, тому потрібно розробити чіткий план для настання миру та недопущення у подальшомубудь-яких військових конфліктів в Україні.

Ми повинні бути захищеними та впевненими у завтрашньому дні. Ми, свідомі громадяни, жінки та чоловіки різного віку, які об’єдналися в мережу місцевих осередків в усіх регіонах України з метою реалізації нашого бачення країни.Ми об’єдналися на основі рівності прав, без вождів і олігархів, і ставимо цінності та принципи вище особистих амбіцій.

Ми говоримо зрозумілоюмовою для людей і обіцяємотільки те, щоможемозробити. Такожусвідомлюємо, що ми не в змозі знати все, тому готові разом удосконалюватися та спільноприйматиновівиклики. Всі рішення схвалюємо відкрито і спільно в результаті дискусії.

Ми невдоволені сьогоднішнім станом політики в Україні, яка не займається вирішенням проблем та відірвана від реального життя, проте пишаємось людьми, серед яких живемо. Переконані, що держава повинна працювати для людей.Середнійкласвважаємоключовим для розвиткукраїни. Розмірсукупногокапіталусередньогокласу повинен перевищуватикапітал великого бізнесу.

Ми цінуємотериторіальнуцілісністьУкраїни. Цеєвропейськаунітарнасамовряднакраїна, в якій люди об’єднані в сильнігромади на місцях.Для гарантуваннябезпеки в регіонівважаємо за необхіднезатвердженняновоївійськовоїдоктрини та входженняУкраїни до складу міжнародних систем колективної оборони.  Ініціюваннянових систем колективноїбезпеки є важливим для України та сусідніх держав, якірозуміютьзагрозувтратинезалежності та ідентичності.

Основою для створенняновихрегіональних систем колективноїбезпеки повинна бути наявністьстратегічногоозброєння. Українаможерозглядативідновлення ядерного статусу за умов погодження з учасникамсистемиколективноїбезпеки.

Політикадержави повинна спрямовуватись на популяризацію здорового способу життя. Профілактикузахворюваньвважаємо сфероюмедицини, а сприянняздоров’ю -відповідальністюсуспільства.

Успішністькраїни -молодіосвідченні люди зізнанняміноземнихмов в органах влади та бізнесі, якіможуть  вивестиУкраїну на новуякістьжиття.

Ми переможемо, бо разом ми сила. СИЛА ЛЮДЕЙ!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org