Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Галілей Анатолій Степанович

Галілей Анатолій Степанович

Галілей Анатолій Степанович

Одномандатний виборчий округ 28
Партія, що висунула політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7364 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 233 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народився 2 грудня 1965 року в місті Червоноград Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, комерційний директор, МКП "Будівел", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

 

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 28

від Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Галілея Анатолія Степановича

 

Своя влада – Своя власність – Своя гідність

на СВОїй, БОгом ДАній землі

Моєю метою є побудова могутньої Української Держави на засадах соціальної та національної справедливості. Держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і забезпечить безупинний розвиток української нації.

Для досягнення цієї мети необхідно виконати два завдання:

І. Негайно конституційними методами усунути від влади режим олігархічної диктатури, ліквідувати наслідки його правління та не допустити реваншу.

ІІ. Утілити в життя чіткий план всеосяжних докорінних перетворень у державі згідно з ключовими положеннями Програми захисту українців за принципом: Своя влада – Своя власність – Своя гідність.

І. Усунення від влади режиму олігархічної диктатури та ліквідація наслідків його правління

Зупинити наступ олігархічної диктатури та не допустити узурпації влади режимом кримінально-олігархічних кланів. Унеможливити будь-які спроби конституційного перевороту. Протидіяти політичній корупції – купівлі народних депутатів.

Ухвалити закон про імпічмент Президента України.

Висловити недовіру та відправити у відставку Уряд Азарова-Тігіпка-Табачніка у повному складі.

Скасувати зрадницькі «Харківські угоди».

Розслідувати законність приватизаційних процесів, ініційованих Урядом Азарова. Повернути у власність держави стратегічні підприємства.

Протидіяти запровадженню ринку землі сільськогосподарського призначення.

Скасувати антиукраїнський закон Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики». Ухвалити натомість Закон «Про захист української мови».

Відмінити несправедливу пенсійну реформу та грабіжницький Податковий кодекс. 

ІІ. План всеосяжних докорінних перетворень

1. Своя влада: Докорінне очищення держапарату та відповідальне народовладдя замість свавілля можновладців і бутафорної «демократії»

Провести люстрацію влади.

Запровадити в кримінальному законодавстві принцип «що вища державна посада, то вищий рівень відповідальності за скоєний злочин».

Запровадити обрання місцевих суддів громадою строком на 5 років.

Забезпечити територіальним громадам право відкликати депутатів рад усіх рівнів, суддів місцевих судів та право висловити недовіру голові виконавчого комітету, землевпорядникові й керівникові відділу внутрішніх справ шляхом референдуму. 

2. Своя власність: Могутній середній клас і соціальний захист замість панування олігархії та грабунку країни

Повернути до комунальної власності підприємства електро-, газо-, тепло- і водопостачання та водовідведення.

Ліквідувати соціальну прірву між багатими та бідними, стимулюючи розвиток середнього класу, який становитиме не менше ніж 60% від працездатного населення.

Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: «малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки».

Забезпечити пільгові умови повернення на Батьківщину всіх українських заробітчан. Зароблені ними гроші і майно вважати інвестиціями, які не оподатковуються.

Узалежнити пенсійний вік від середньої тривалості життя. Встановити пряму залежність розміру пенсії від стажу роботи.  

3. Своя гідність: Збереження національної ідентичності та відновлення історичної справедливості замість розгулу українофобії та реваншу радянської імперії

Ухвалити Закон «Про захист української мови».

Запровадити обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов'язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів.

Визнати вояків ОУН-УПА учасниками національно-визвольної боротьби за державну Незалежність України.

Заборонити рекламу тютюнових виробів та алкогольних напоїв на всій території України. Запровадити кримінальну відповідальність за пропаганду наркоманії та сексуальних збочень.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org