Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Гетьман Вадим Анатолійович

Гетьман Вадим Анатолійович

Гетьман Вадим Анатолійович
Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-23138 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1335 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 7 сiчня 1973 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

ГЕТЬМАН

Вадим Анатолійович

ПРОГРАМА

КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ  ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

САМОВИСУВАНЦЯ ПО ОДНОМАНДАТНОМУ МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 24

«Досить!», - сказали мільйони українців  на Майдані. Перемога  Революції Гідності дала шанс змінити Україну, а наша перемога на дострокових парламентських виборах робить цей курс незворотним.

Зміни в країні треба починати із усвідомлення себе громадянином, який відповідальний і за власне життя і за створення нової держави. Настав час поставити чітку детальну мету, визначитись, що для нас «жити по-новому»!

ЖИТИ БЕЗПЕЧНО!

Україна буде жити безпечно. Одна з найважливіших задач – відновлення Збройних Сил із застосуванням усіх можливостей вітчизняного військово-промислового комплексу.

Створення ефективної системи соціально-правового захисту учасників АТО та членів їх родин.

ЖИТИ ЧЕСНО!

Україна має відбутися на принципах правової держави й справедливості.

Потрібна негайна  децентралізація влади. Місцеві громади повинні мати більше прав та фінансових ресурсів для реалізації  своїх нагальних потреб. Гроші у місцевих бюджетах – це ремонт доріг, відновлення ЖКГ, екологічні програми, підтримка та розвиток дитячої творчості та спортивних секцій, поновлення роботи медичних відділень, які мають суспільне значення, але були закриті внаслідок «медичної реформи».

Нема у цих процесах місця хабарам та корупції !!!

ЖИТИ БЕЗБІДНО!

Підтримую вступ до Європейського Союзу не як мету, а як отримання інструменту для зміни країни на краще, із впровадженням європейських стандартів.

Українці будуть жити безбідно. Ми вміємо і хочемо жити власною працею – це головна запорука успіху. Необхідно утвердити систему спрощеного оподаткування для малого та середнього бізнесу, при цьому створити передумови для сплати податків усіма  без винятку. Зміни в оподаткуванні з одночасним зменшенням кількості та ставок податків – вкрай необхідні для України.

Наша мета - будувати суспільство заможних людей, де будуть створенні всі умови для гідного життя пенсіонерам, інвалідам, студентам та іншим малозабезпеченим громадянам. Я вважаю, що треба повернути пільги «дітям війни», чорнобильцям, афганцям та іншим соціально незахищеним категоріям громадян.

Я, Гетьман Вадим Анатолійович, усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом, виборцями мого округу № 24, моїми земляками, беру на себе забов’язання неухильно працювати задля незалежної, вільної та могутньої України.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Вадим  Гетьман© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org