Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Гладченко Віталій Михайлович

Гладченко Віталій Михайлович

Гладченко Віталій Михайлович
Одномандатний виборчий округ 37
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-21487 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1293 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 2 квiтня 1969 року в селищі Видвиженець Новомосковського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "ВО "Агросвіт", член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", проживає в селищі Видвиженець Новомосковського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

Шановні мешканці Дніпропетровської області! Протягом останніх десяти років, влада поступово втратила свою сутність. Обман та зрадавиборців стали її головними рисами. Всі знають що партійні депутати цілком залежать від волі своїх партійних босів та їх спонсорів – олігархів. Сьогодні я переконаний у тому, що лише самостійно обраний депутат зможе бути по справжньому незалежним і дієво відстоювати інтереси своїх виборців, саме тому прийняв рішення балотуватись як незалежний кандидат і розраховую тільки на вашу підтримку.

Я йду навиборинародних депутатів України по 37 округу рідних для мене місць. Тут я народився, виріс, живу та працюю  зараз, і як ніхто інший добре знаю всі проблеми цих районів.

Передвиборна компанія – це час роздачі найрізноманітніших обіцянок на будь-який смак, але чи будуть вони виконані? Кожен раз перед виборами нам урочисто обіцяють виконання всіх бажань. Написані сотні красивих передвиборних програм про те, як для нас з вами побудують практично рай на землі, але де це все? Казкове покращення життя постійно відбувається тільки у влади, причому зарахуноквсієї країни! Народу ж дістається лише шалений ріст цін абсолютно на все: комунальні послуги, продукти, ліки, а також підвищення пенсійного віку та урізання пенсій, безробіття та зубожіння. А у відповідь на протести – відкриття кримінальних справ під сміховинними приводами. Народу навіть не дозволено висловити свій протест.

Але й це не все. У країні склалася жахлива екологічна ситуація. Проблеми людей турбують владу лише на словах, в результаті здоров’я нації стрімко погіршується, а отримати гідну медичну допомогу нема де, тому що медицина фінансується за залишковим принципом. І якщо влада плює на такі проблеми і загрози, то яке їй діло до наших з вами під’їздів, ям на дорогах, до того де ростуть і навчаються наші діти, до того як повинен пенсіонер вижити на ту подачку, яку у нас називають пенсією.

Я людина справи і не кидаю слів на вітер, тому не буду давати порожніх і брехливих обіцянок. Але я можу сказати точно – життя йде сьогодні, і допомога людям потрібна сьогодні!

Вжебагато років я постійно займаюся вирішенням питань простих людей. Щодня сотні людей отримують безкоштовну професійну допомогу від мене і моїх працівників.

Маючи прямий зв’язок з виборцями, я розроблятиму закони, які захищатимуть ваші інтереси та змушу місцеву владу якісно працювати для громадян. Я можу гарантувати, що кожна людина, звернувшись за допомогою до найближчої приймальні, може розраховувати на мою підтримку. Безпосередній контакт депутата зі своїми виборцями я вважаю обов’язковим і головним правилом у своїй роботі.

Я переконаний – відновити соціальну справедливість в країні можливо! Для цього є чудові приклади наших найближчих сусідів – Грузії, Польщі, Чехії. Як професіонал своєї справи я переконаний, що розвиток країни можливий лише за умови підвищення зарплат, пенсій та стипендії до європейського рівня. Саме вони формують купівельну спроможність населення, яка в свою чергу є локомотивом розвитку економіки всієї країни. Переконаний, що в новому парламенті буде достатньо чесних, порядних і принципових людей думаючих так-само як і я. Об’єднавшись, ми зможемо зробити все для того, щоб і в нашій країні почали відбуватись зміни на краще для народу – а не для влади і довіра до парламенту була відновлена.

Я чудово розумію яку величезну відповідальність перед своїми виборцями беру на себе і знаю, що після перемоги на виборах, робота тільки починається!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org