Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Глазунов Сергій Миколайович

Глазунов Сергій Миколайович

Глазунов Сергій Миколайович

Одномандатний виборчий округ 34
Партія, що висунула Партія регіонів
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6374 від 03.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 181 від 07.08.2012
Відомості про кандидата народився 1 вересня 1958 року в селі Гомельське Криворізького району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Партії регіонів, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів .

 

Передвиборча програма 

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 34

Сергія Миколайовича Глазунова

Мета моєї діяльності як депутата – це подальша розбудова нашої держави єдиною командою Президента України Віктора Януковича і Партії регіонів. Вбачаю запорукою зміцнення вітчизняної економіки та забезпечення благополуччя України і кожного громадянина реалізацію програми Президента України В.Ф. Януковича «Україна для людей!».

Головним у роботі народного депутата вважаю: підвищення життєвого рівня громадян, консолідацію політичних сил задля досягнення загальнонаціональних цілей, посилення ролі й повноважень місцевих рад у вирішенні проблем регіонів, відстоювання інтересів трудящих, збереження безкоштовної медичної допомоги й освіти, забезпечення права місцевих органів самоврядування самостійно розпоряджатися податками та зборами.

З цією метою буду:

  • сприяти вдосконаленню законів про пенсійне забезпечення, охорону здоров’я та екологічну безпеку, судоустрій, та багатьох інших, а також Податкового кодексу;
  • захищати вітчизняного товаровиробника, сприяти розвитку внутрішнього ринку;
  • створювати умови для використання рідної мови на територіях компактного проживання національних меншин;
  • домагатися підвищення пенсій, які б залежали від стажу роботи, умов праці, зарплати та відповідали прожитковому рівню. Стояти на захисті прав ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних сімей.

Вважаю європейську інтеграцію стратегічним напрямком зовнішньої політики України, який приведе до покращення якості життя та підвищення соціальних стандартів. Відстоюю позаблоковий статус України, що є гарантією безпеки держави та громадянина.

У виборчому окрузі першочерговими завданнями вважаю:

Сприяння розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури територій. Відновлення та покращення систем освітлення і гарячого водопостачання, збільшення обсягів фінансування на ремонт доріг, покрівель та фасадів будинків, заміну водо- та тепломереж, відновлення роботи непрацюючих ліфтів, автономне опалення будинків у віддалених районах міст, фінансування проведення енергозберігаючих заходів у комунальному господарстві. Сприяння перегляду нормативної бази щодо встановлення автономного опалення в житлових будинках. Вдосконалення транспортного сполучення між населеними пунктами.

Сприяння розвитку медичної галузі та охорони здоров’я і довкілля. Забезпечення фінансування капітального ремонту медичних закладів, ФАПів і амбулаторій, оновлення автомобільного парку швидкої медичної допомоги, придбання нового медичного обладнання. Забезпечення фінансування заходів Державної цільової програми радіаційного і соціального захисту населення м. Жовті Води на 2013 – 2022 роки, будівництво полігонів з переробки твердих відходів, придбання сміттєвозів та іншої техніки. Подальша реалізація програми мобільних амбулаторій у сільських районах.

Сприяння розвитку освітніх та культурних закладів регіону. Відкриття додаткових груп у дитячих дошкільних навчальних закладах міст і районів. Організація навчально-виховних комплексів на базі існуючих шкіл. Ремонт та покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, будинків культури, сільських бібліотек. Сприяння в організації освітніх, спортивних та культурних програм, націлених на всебічну підтримку молоді.

Системно та цілеспрямовано вирішувати проблему водопостачання населених пунктів регіону. Забезпечити у 2013 році початок реалізації програми «Питна вода України», в рамках якої буде проведено буріння додаткових свердловин для забезпечення питною водою, організація нових та ремонт існуючих водоводів, встановлення фільтрів доочистки води та інше. Забезпечити фінансування програм з повної газифікації населених пунктів регіону і фінансування екологічних програм з очищення русел річок та водоймищ.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org