Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Година енергозбереження для павлоградських школярів.

Година енергозбереження для павлоградських школярів.

Година енергозбереження для павлоградських школярів.

22 травня  активісти Громадянської мережі ОПОРА в рамках просвітницької кампанії з енергозбереження провели інформаційну зустріч в одній з павлоградських шкіл.

Під час класної години учням 5, 7 та 8-их класів СШ №8 в ігровій доступній формі розказали про основні правила та механізми енергозаощадження у побуті. Учням роздали яскраві інформаційні плакати, листівки та буклети. Оскільки тип уроку був інтерактивним, то діти  із задоволенням приймали участь в обговоренні питань з енергоефективності в оселі.

Експерти ОПОРИ попросили школярів привертати увагу дорослих до цієї проблеми, мотивуючи тим, що заощадженні кошти на сплачених податках за житлово-комунальні послуги, можуть бути використані на їхні дитячі потреби.

Використовуючи прості практичні приклади, учням також розповіли про особливості  та  негативні наслідки неправильних способів  утеплення будинків. Активісти пояснювали дітям  доцільність об’єднання зусиль  мешканців багатоквартирних будинків для вирішення їх спільної теплової проблеми.

Довідка: Павлоград це місто з населенням більше 100 тисяч чоловік, в якому розташовано  644 багатоквартирних будинки. Павлоград є також містом партнером Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», що передбачає активне впровадження енергоефективних заходів.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org