Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Голосний Максим Ігоревич

Голосний Максим Ігоревич

Голосний Максим Ігоревич

Одномандатний виборчий округ 30
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6355 від 03.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 211 від 08.08.2012
Відомості про кандидата народився 4 жовтня 1981 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в селі Єлизаветівка Петрівського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

по 30 одномандатному виборчому округу

ГОЛОСНОГО МАКСИМА ІГОРОВИЧА

Я  народився і виріс у місті Дніпродзержинську, це місто, де створюється промислова потужність країни, де народжуються чемпіони, талановиті металурги, вчителі. Громада міста завжди для мене стояла і буде стояти на першому місці. На жаль, сьогодні, всім дніпродзержинцям зрозуміло, що сьогоднішні керівники країни та міста не спроможні виконати це відповідальне завдання, використати надані їм повноваження на користь держави та людини.

Місто потребує системних змін, тому я вирішив  балотуватися до Верховної Ради. Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян стримує нормальний розвиток  Дніпропетровщини  та країни загалом.

Щоби змінити цю ситуацію, у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників. А саме, на розвиток та благоустрій нашого міста.  

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

Буду запроваджувати механізми регулярної звітності центральної і місцевої влади перед виборцями і відкликання з посад тих, хто не виправдовує довіри людей. Заборонити голосувати картками за відсутності народного депутата в сесійній залі. Скасувати всі пільги та привілеї колишнім народним обранцям.

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків забезпечить фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях – на 5 років. Пріоритет – максимальна самозаяйнятість населення. 

Скасувати ганебну пенсійну, медичну та земельну реформи, які направлені на погіршення життя пересічних українців. 

Забезпечити реалізацію конституційного права кожного громадянина на землю. В повному обсязі. Від 2 га (під ведення особистого селянського господарства), 025 га ( під забудову) до 0.12 га ( під садівництво). Забезпечення прав громадян на безкоштовну приватизацію, є ключовим фактором в програмі подолання бідності. 

IV. Екологія

Проблему екології, я вважаю ключовою для свого міста. Досі не має поліпшення екологічного стану, вирішити проблему жахливого смороду від місцевої птахофабрики від якого страждають жителі лівобережжя. Вирішити гостре питання хвостосховища колишнього ВО «ПХЗ» яке сьогодні перебуває в аварійному стані, та являє собою не аби яку для е небезпеку яка загрожує екологічною катастрофою всеукраїнського масштабу.  

Жорсткий контроль за дотриманням екологічного законодавства. Здійснення термінових заходів щодо екологізації господарської діяльності, усунення причин негативного антропогенного впливу на якість навколишнього середовища, а не його наслідків. Впровадження нових стандартів екологічної безпеки продуктів харчування. Підвищити якість питної води в нашому місті.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org