Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Голосний Максим Ігоревич

Голосний Максим Ігоревич

Голосний Максим Ігоревич
Одномандатний виборчий округ 30
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-22887 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1335 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 4 жовтня 1981 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер з маркетингу та розвитку, ТОВ "Українська великовантажна техніка", безпартійний, проживає в селі Єлизаветівка Петриківського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

по 30 одномандатному виборчому округу

ГОЛОСНОГО МАКСИМА ІГОРЕВИЧА

Я  народився і виріс у місті Дніпродзержинськ, це місто, де створюється промислова потужність країни, де народжуються чемпіони, талановиті металурги, вчителі. Громада міста завжди для мене стояла і буде стояти на першому місці. На жаль, сьогодні, всім дніпродзержинцям зрозуміло, що сьогоднішні керівники країни та міста не спроможні виконати це відповідальне завдання, використати надані їм повноваження на користь держави та людини.

Місто потребує системних змін, тому я вирішив  балотуватися до Верховної Ради. Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян стримує нормальний розвиток  Дніпропетровщини  та країни загалом.

Щоби змінити цю ситуацію, у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести тотальну антикорупційну люстрацію. Звільнити всіх корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Майдан переконливо довів той факт, що най корумпованим органом у правоохоронній системі України є ПРОКУРАТУРА. Сучасний Кримінально Процесуальний Кодекс України підготований та прийнятий виключно «під» прокуратуру, в супереч Конституції України.

Через Конституційний суд я буду добиватися визнання КПК України неконституційним , в частині повної відсутності у ньому процесуальної гарантії громадянину України оскаржувати незаконність внесення в Єдиний реєстр досудових розслідувань відомостей про нього.

Добиватися процесуального закріплення права внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про скоєні кримінальні правопорушення по відношенню до посадових злочинів які скоєні працівниками прокуратури -  ЗА СУДАМИ.

Добиватися особового порядку внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про скоєні кримінальні правопорушення відносно суддів з метою їх захисту від прокурорського свавілля та укріплення дійсної незалежності судової влади в Україні.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників. А саме, на розвиток та благоустрій нашого міста.

ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Забезпечити безперешкодну практичну реалізацію конституційного права кожного громадянина на землю, в повному обсязі. Від 2 га (під ведення особистого селянського господарства), 025 га ( під забудову) до 0.12 га ( під садівництво). Забезпечення прав громадян на безкоштовну приватизацію, є ключовим фактором в програмі подолання бідності.

Повернути конституційне право на самовизначення місцевим громадам, шляхом запровадження місцевого референдуму на законодавчому рівні. Це допоможе уникнути подальшої ескалації збройного конфлікту на сході країни та дасть справжні правові важелі для вирішення найгостріших місцевих проблематик.

Гроші на придбання власного житла молодим сім'ям повинні надаватися на безпроцентній основі державними фінансовими установами за спрощеною процедурою.

Скасувати ганебну медичну, земельну, пенсійну та інші реформи, які направлені на погіршення життя пересічних українців.

Запровадити повну НАЦІОНАЛІЗАЦІЮ ключових галузей економіки країни, як єдина реальна можливість стабілізувати вкрай складну ситуацію в економіці країни.

Запровадити Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

Буду запроваджувати механізми регулярної звітності центральної і місцевої влади перед виборцями і відкликання з посад тих, хто не виправдовує довіри людей. Заборонити голосувати картками за відсутності народного депутата в сесійній залі. Скасувати всі пільги та привілеї колишнім народним обранцям.

 Введення нових стандартів здоров'я зберегаючих технологій.

Введення загальнонаціональних управлінських всеобучів для молоді на рівні державних програм які направленні на якісно новий розвиток суспільства. Тому, як брак професійних управлінців відбивається на всіх сферах суспільного життя нашої країни.

Повне анулювання кредитів для учасників бойових дій та членам їх родин.

ЕКОНОМІЧНИЙ НАПРЯМОК

Введення законодавчої заборони на збільшення тарифів на енергоносії та тарифи природних монополій. Розробити та прийняти новий закон про надра які зберігають будь які видобуті корисні копалини та надання їм статусу загальнонаціональної  державної власності, як механізм забезпечення стабільності національної валюти.

Повне Реформування НБУ.  Облікова ставка НБУ повинна бути фіксованою на рівні 1%.

Введення законодавчої ініціативи та експортні постачання за будь яку валюту окрім національної.

Введення  нової спрощеної системи оподаткування.

ЕКОЛОГІЧНИЙ НАПРЯМОК

Проблему екології, неможливо ігнорувати. Потрібно зобов'язати чиновників дотримуватись чинного законодавства та перешкоджати не на словах а на справах забрудненню навколишнього середовища.

Житлово-комунальна сфера міста потребує системної модернізації. Ключовим питанням для жителів міста бачу раз і на завжди вирішити питання якісної питної води за європейськими стандартами.  Бо вода є джерелом здоров'я.

Жорсткий громадський контроль за дотриманням екологічного законодавства, та введення нових більш жорстких стандартів та зменшення лімітів на особливо небезпечні викиди у річку Дніпро. Здійснення термінових заходів щодо усунення причин негативного антропогенного впливу на якість навколишнього середовища, а не його наслідків. Впровадження нових стандартів екологічної безпеки продуктів харчування. Підвищити якість питної води в нашому місті.

Проблему екології, я вважаю ключовою для свого міста. Досі не має поліпшення екологічного стану, потрібно раз і на завжди вирішити проблему жахливого смороду від місцевої птахофабрики від якого страждають жителі лівобережжя. Вирішити гостре питання хвостосховища колишнього ВО «ПХЗ» яке сьогодні перебуває в аварійному стані, та являє собою не аби яку небезпеку яка загрожує екологічною катастрофою всеукраїнського масштабу.   © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org