Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » голосування на дільницях у Василькові

голосування на дільницях у Василькові

голосування на дільницях у Василькові

Громадянська мережа ОПОРА інформує, що усі без виключення виборчі дільниці у м. Васильків (Київська обл.) та Берегове (Закарпатська обл.) відкрилися вчасно для проведення голосування на позачергових виборах міських голів. Голосування проводиться з 8 до 22 години на 18 виборчих дільницях у Василькові та 13 дільницях у Берегові.

До уточненого списку виборців у Василькові внесено 33 тис. 265 осіб. 0,53 % виборців  Василькова здійснюватимуть волевиявлення за межами приміщення для голосування.

До уточненого списку виборців у Берегові внесено 20 тис. 405 осіб. 1,3% виборців здійснюватимуть волевиявлення за межами приміщення для голосування.

Спострігачами з Дніпропетровської області було зафіксовано наступні випадки:

На ДВК № 321277 м. Василькова двоє чоловіків намагалися отримати виборчі бюлетені, незважаючи на те, що у них в паспортах не було вказано відповідного місця реєстрації. За словами секретаря ДВК, чоловіки показували йому проїзний квиток, називаючи його пропуском на голосування. Цим особам було відмовлено в отриманні виборчих бюлетенів.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org