Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Голова ДВК при передачі бюлетенів передала й печатку

Голова ДВК при передачі бюлетенів передала й печатку

Голова ДВК при передачі бюлетенів передала й печатку

В Кривому Розі в 32 окрузі, що на Дніпропетровщині, голова ДВК №121695 віддала печатку заступнику голови ОВК. Факт передачі печатки зафіксували спостерігач ОПОРИ та міжнародні спостерігачі з Канади.

Під час процесу прийому від дільничних виборчих комісій протоколів про результати голосування спостерігач ОПОРИ помітила, як голова комісії зі спеціальної дільниці, розташованої в шкірно-венерологічному диспансері, передала печатку заступнику голови ОВК№32 Черновій Нелі Леонідівні. Голова ДВК, зазирнувши до приміщення ОВК, де відбувалося засідання, тихо покликала пані Чернову, і, коли та підійшла до неї, вручила їй печатку. Спостерігач побачила, що канадські спостерігачі також помітили цей факт.

Того ж дня ОПОРА звернулася телефоном за коментарем до Нелі Чернової. Заступник голови ОВК сказала, що нічого в голови ДВК не брала, ніякої печатки не було, і вона взагалі не розуміє, що від неї хочуть.

У п.4 ст. 93 Закону «Про вибори народних депутатів України» йдеться: «…Під час транспортування виборчої документації печатка дільничної виборчої комісії зберігається у сейфі (металевій шафі) у приміщенні дільничної виборчої комісії.»

Раніше ОПОРА повідомляла, що ОВК №32 напередодні дня голосування прийняла рішення про передачу додаткових бюлетенів на дві спецдільниці: онкологічний та шкірно-венерологічний диспансери.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org