Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Голова ТВК визнав, що влада наказала йому знімати партію з реєстрації

Голова ТВК визнав, що влада наказала йому знімати партію з реєстрації

Голова ТВК визнав, що влада наказала йому знімати партію з реєстрації

14 жовтня, м. Першотравенськ (Дніпропетровська обл.): Партію «Єдиний Центр» зняли з реєстрації через двізнок з міськвиконкому - про це на судовому засіданні відкрито заявив голова Першотравенської міської виборчої комісії Петров В.І.

Раніше представники партії подали документи без усіляких перешкод, але 8-го  жовтня о 9-тій годині членам ЄЦ було видано рішення про скасування реєстрації їхніх кандидатів. Представники партії одразу ж подали апеляцію до Дніпропетровського окружного адміністративного суду. Викликаний на судове засідання голова ТВК Петров на питання суддів про причини скасування реєстрації списку кандидатів від ЄЦ, несподівано відповів:
«7-го числа зранку мені зателефонувала начальник управління внутрішньої політики міськвиконкому Надія Гаркава та каже: як це у вас тут зареєстрована партія Єдиний Центр? В неї ж проблеми! Треба щось з ними вирішувати!»

Як з’ясувалося, партія згідно закону, переоформлювала зміни у складі керівництва, і управління юстиції їх ще опрацьовувало. Скориставшись, цією зачіпкою, та за підказкою міської адміністрації, ТВК й зняло партію з виборчих перегонів у Першотравенську.

Втім, не зважаючи на щире і сенсаційне зізнання голови ТВК, колегія суддів Дніпропетровського окружного адміністративного суду відмовила у задоволенні позову партійній організації «Єдиного Центру» щодо поновлення реєстрації списку кандидатів.

Представники ГМ «ОПОРА» у телефонному режимі намагалися отримати коментарі голови ТВК Петрова В.І., але після запитання, він, пославшись на невідкладні справи поклав слухавку.

Примітний факт: рішення про скасування реєстрації було видано о 9 годині ранку із зазначеною датою 8 жовтня, а реально засідання ТВК у той день було лише о 16.00.
Представники «Єдиного Центру» збираються оскаржувати рішення адміністративного суду в апеляційному суді, але  розгляд цієї справи, напевне відбудеться вже після виборів.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org