Горобець Олена Леонідівна
Одномандатний виборчий округ | 37 |
Партія, що висунула | політична партія "Наша Україна" |
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК | 9563 від 10.08.2012 |
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом | 390 від 15.08.2012 |
Відомості про кандидата | народилася 15 листопада 1980 року в місті Олександрія Кіровоградської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, старший юрисконсульт, компанія "Агродар ЛТД", безпартійнa, проживає в місті Олександрія Кіровоградської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія "Наша Україна". |
Передвиборна програма
кандидата в народні депутати України
на виборах народних депутатів України
28 жовтня 2012 року в одномандатному виборчому окрузі №37 (Дніпропетровська область)
Горобець Олени Леонідівни
В Україні склалася надзвичайно складна ситуація як в громадсько-політичній, так і в соціально-економічній сферах життя. Загострились протиріччя між владою та населенням, між владою та власне між самим українським населенням – влада намагається замінити українську мову на російську, українських героїв – тими, хто боровся проти України.
Сьогодні усі гілки влади України і насамперед судові та правоохоронні органи контролюються правлячою партією, яка захищає інтереси великого олігархічного капталу. З допомогою правоохоронної та судової системи правлячою партією проводяться «розправи» з політичними опонентами та здійснюється захоплення бізнесу, проходить перерозподіл власності . В країні панує корупція та залякування політичних та бізнес конкурентів.
Проте, ще можливо виправити становище, що склалося в Україні.
В разі обрання мене народним депутатом України я буду неухильно дбати про забезпечення прав і свобод, гідних умов життя людини, піклуватись про зміцнення громадської злагоди та процвітання України.
Для цього необхідно:
1.Розробити економічні заходи по з орієнтацією на підтримку вітчизняного виробника.
2.Встановлення в країні дійсно демократичної системи влади, дійсно незалежних гілок влади – законодавчої, виконавчої та судової. Впровадження даного принципу не лише в декларативній формі на папері, але і в житті.
3.Встановлення персональної відповідальності посадових осіб правоохоронних, судових органів за незаконне притягнення людини до кримінальної відповідальності, за незаконне обмеження волі. Подальше закріплення права людини на свободу та правову допомогу як одного із фундаментальних, основних прав людини.
4.Посилити боротьбу з корупцією в країні - заборонити державним установам, підприємствам та організаціям закуповувати товари та послуги в офшорних компаніях або компаніях, співвласниками яких є офшорні компанії.
5.Голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.
6.Створити надійні умови для розвитку аграрного сектора економіки та відродження села через довгострокове державне кредитування сільгоспвиробників; спростити та скоротити процедуру оформлення оренди сільськогосподарських земель; подовжити дію маро торію на продаж сільськогосподарських земель.
7.Докорінним чином змінити податкову політику для наростання позитивних змін у виробничій сфері шляхом зменшення податкового навантаження на платників податків, скоротити кількість податків та обов’язкових платежів з метою зменшення тіньового капіталу
8.Розробити і впроваджувати в життя програму залучення молоді до активної участі в суспільному житті держави та забезпечити гарантіями працевлаштування та одержання вищої освіти за рахунок держави, впровадження дієвої системи державних грандів для талановитої молоді.
9. Створити умови для втілення програм забезпечення житлом шляхом довгострокового доступного кредитування.
10. Зовнішньоекономічна діяльність держави повинна бути направлена на вступ України до Європейського союзу та Євроатлантичних структур.
Вирішення цих та інших життєвих проблем дасть змогу значно покращити наше життя.