Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Грапко Роман Павлович

Грапко Роман Павлович

Грапко Роман Павлович

Одномандатний виборчий округ 24
Партія, що висунула Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7441 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 218 від 09.08.2012
Відомості про кандидата народився 5 червня 1983 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник керівника виконкому Дніпропетровської обласної організації політичної партії "Удар" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

 

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

по 24 одномандатному виборчому округу

Грапка Романа Павловича

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори, виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Я як патріот України і Українського народу переконаний, що стан справ у законотворчій і виконавчій владі нашої держави, неминуче веде до дестабілізації та деградації держави. Упевнений що людина, яка голосує за політика, має право на безпосередній зв'язок з ним.

Я є активним членом та балотуюсь від партії «УДАР», тому що вважаю єдиним вірним шляхом впровадження системних змін для встановлення гідного рівня життя людей, підвищення культурних і сімейних цінностей, досягнення європейських стандартів життя в Україні. Ці цінності закладені в основі ідеології нашої політичної сили.

Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян стримує нормальний розвиток Дніпропетровського регіону та країни загалом.

Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії УДАР у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів – кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

Впровадити систему громадського моніторингу діяльності чиновників.

Створити механізм жорсткого контролю громадськості за формуванням та використанням державного і місцевого бюджетів.

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

Об’єднання і координацію громадського руху. Активний і конструктивний вплив громадськості на суспільно-політичні процеси в Україні.

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.

Реальна рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків.

Можливості для здорового розвитку. Відродження державних спортивних закладів, клубів за інтересами та популяризації здорового способу життя.

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток – для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях – на 5 років. За рахунок цих коштів впровадити державні програми підтримки енергозберігаючих технології та якісного вирішення проблем округу.

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ

Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім’я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 – житло у місцевості проживання.

Підтримка лікарів та закладів охорони здоров’я. Кожна лікарня матиме сучасне обладнання та високий рівень забезпечення ефективними медикаментами. Лікарі матимуть високий рівень доходів.

Освіта та освітяни. Навчання учнів та студентів на сучасному обладнанні, з гідною оплатою праці працівників.

Заклади культури. Ми відродимо українську культуру. Бути українцем, знати історію, розмовляти українською мовою, стане престижно і модно. 

Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо.

Настав час УДАРу!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org