Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Громакова Раїса Миколаївна

Громакова Раїса Миколаївна

Громакова Раїса Миколаївна

Одномандатний виборчий округ 36
Партія, що висунула Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7836 від 07.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 237 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народилася 14 травня 1950 року в місті Павлоград Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонерка, член Політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Громада", проживає в місті Павлоград Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада".

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України

від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Громада»

в одномандатному виборчому окрузі № 36

на чергових виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

Громакової Раїси Миколаївни.

Стрижневими принципами моєї передвиборної програми є: патріотизм, справедливість та стабільний розвиток держави.

Мене хвилює, що люди,  віддавши своє здоров’я і сили, нині отримують мізерні пенсії, багато співвітчизників втрачають віру в своє майбутнє та майбутнє своїх дітей.  Не маючи перспективи влаштувати власне життя, молодь нерідко  вдається до алкоголю та наркотиків,  проявляє неповагу до батьків, людей похилого віку, жінок,  стає на шлях правопорушень.

Я знаю проблеми Західного Донбасу, - все те, що найбільше турбує виборців мого округу. Це і проблема зайнятості населення, і нагальна необхідність вирішення питання якісної питної води, низка інших екологічних проблем. Тому запевняю вас, дорогі мої виборці, що протягом усієї своєї депутатської каденції ваші проблеми та інтереси будуть моїм головним пріоритетом.

Ключові позиції моєї передвиборної програми

Розвиток  суспільства 

Виступаю за негайне проведення адміністративної реформи, яка наблизить владу до людини, а органам місцевого самоврядування надасть реальні важелі впливу.

Створення механізму жорстокого контролю з боку громадськості за формуванням та використанням  держаного і місцевого бюджетів.

Проведення докорінного реформування судової та правоохоронної систем, введення дієвих механізмів протистояння корупції.

Підприємництво 

Виступаю за зняття будь-яких обмежень на підприємницьку ініціативу, яка забезпечить створення в Україні потужного середнього класу, що стане основою стабільного розвитку держави.

Сільське господарство

Зважаючи на те, що Україна володіє 25% світових запасів чорноземів і земля для нашого народу - це не тільки сільськогосподарське виробництво, а й збереження нашого коріння, пам‘яті, духовності, - відродження та розвиток українського села мають стати пріоритетами державної політики.

Забезпечення кожного населеного пункту медичною амбулаторією, школою, бібліотекою, дитячим садком і клубом клуб має стати турботою не лише турбото, а складовою держаної політики.

Виступаю за звільнення всіх сільгоспвиробників від будь-яких видів податків щонайменше
на 2 роки.

Сприятиму відродженню мережі підприємств із заготівлі та переробки сільгосппродуктів, що гарантуватиме селянам збут їхньої продукції.

Екологіяд

Вважаю за необхідне розробити стандарти та Критерії Екокультури, як системи взаємин людей між собою і з довкіллям відповідно до принципів гармонії і раціонального використання природних ресурсів.

Домагатимусь вирішення на державному рівні розробки і впровадження Національної програми переробки та утилізації відходів життєдіяльності людей, радикального перегляду підходів до охорони навколишнього середовища та захисту людей від наслідків екологічних та техногенних катастроф, знищення непридатних для використання отрутохімікатів і гербіцидів,  відтворення лісонасаджень, питання збереження джерел підземного та поверхневого водопостачання,  забезпечення населення доброякісною питною водою;

Соціальний захист населення

Виступаю за встановлення єдиних правил нарахування пенсій, де розмір пенсії буде повністю залежати від трудового стажу, заробітку та умов праці, наполягатиму на перегляді рішення парламенту 6-го скликання щодо підвищення пенсійного віку.

Домагатимусь повернення громадянам знецінених заощаджень, зокрема шляхом придбання акцій прибуткових державних підприємств.

Молодіжна політика

Виступатиму за негайне запровадження у всіх навчальних закладах просвітницьких програм, що розкривають індивідуальні здібності особистості, сприяють відродженню духовності, пропаганді здорового способу життя, історичного минулого.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org