Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Гуцало Ігор Сергійович

Гуцало Ігор Сергійович

Гуцало Ігор Сергійович

Одномандатний виборчий округ 31
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6996 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народився 1 березня 1950 року в селі Гальчин Бердичівського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати України

 по виборчому округу №31

Гуцало Ігоря Сергійовича.

Шановні земляки! Дякую Вам за Вашу довіру та підтримку. Криворіжжя виплекало покоління розумних та працьовитих фахивців. Ми маємо значний природній потенціал, реальні перспективи розвитку регіону.

Основна мета моєї роботи – добробут кожної людини, піклування про кожну людину.  Я йду працювати і обіцяю докласти всі сили та знання для забезпечення стабільного розвитку та добробуту нашого краю та кожної людини. Добробут і справедливість – ось що потрібно зараз України для того щоб стати в одинь рівень з високорозвиненими державами світу.

Я буду боротися за:

  • продовження загальнодержавних програм в інтересах конкретної людини.
  • втілення в життя іноваційних проектів в економічній та соціальній сферах.
  • боротьба за здоров’я кожного українця.

Я виступаю за зменьшення податкового навантаження  на підприємців, за радикальне покращення умов життя та праці вчителів, медичних працівників, захисту материнства, дитинства та людей похилого віку.

Виступаю за безперечне право кожного громадянина на захист особистих свобод і равність кожного перед законом, незалежно від займаних посад.

Моя мета – створити ефективні закони, сприяти розвитку динамичної економіки , відстоювати соціальну політику, зробити життя кожного громадянина більш комфортним та захищенним.

Розумію свою відповідальність перед виборцями в вирішенні найболючіших питань сьогодення. Беру зобов’язання допомагати в рамках своїх повноважень всім територіальним громадам округу і особисто кожному, хто звернувся за допомогою.

Проблеми молодого покоління мають буди предметом першочергової уваги з боку держави і суспільства. Настав час грунтовно боротися за виховну роботу в сфері молодіжної політики:

  • будівництво нових шкіл, дитячих садків та спортивних закладів.
  • підтримка діяльності творчих та культурно-просвітницьких закладів.
  • сприяння розвитку дитячої творчості.
  • підтримка талановитої та обдарованої молоді.
  • забезпечити змістовне дозвілля дітей та молоді.

Пріоритет програми – це турбота про кожну людину, соціальна гармонія, справедливість! Гарантовне працевлаштування молодих спеціалістів, справедлива оплата праці, достатнє пенсійне забезпечення, створення системи підтримки талановитої молоді, гарантована безкоштовна медична допомога.

Це – не тільки виборча програма, це – програма мого життя. © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org