Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Гурська Марина Гарріївна

Гурська Марина Гарріївна

Гурська Марина Гарріївна
Одномандатний виборчий округ 30
Висування Політична партія "Опозиційний блок"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-23339 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1306 від 29.09.2014
Підстава відмови в реєстрації кандидата звернення із заявою про відмову балотуватися
Номер та дата рішення про скасування реєстрації кандидата 1693 від 13.10.2014
Відомості про кандидата народилася 8 сiчня 1967 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник, Управління надання муніципальних послуг та розвитку підприємництва Дніпродзержинської міської ради, безпартійнa, проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок".

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №30 від Політичної партії «Опозиційний блок»

ГУРСЬКОЇ Марини Гарріївни

Парламент політиків час міняти на парламент громад

Шановні співвітчизники!

Наша рідна країна переживає тяжкі часи. Україна невпинно скочується у прірву економічної депресії, масового безробіття та тотального зубожіння населення. Те, що відбувається сьогодні з країною — це вибір політиків, а не народу. Люди прагнуть миру, стабільності та відродження країни.

Відчуваючи стурбованість земляків, я, як людина, яка ніколи не зраджувала принципам вірності людям, які висловили мені свою довіру, іду на позачергові вибори депутатів Верховної Ради України.

У складі команди однодумців з Опозиційного блоку, я ставлю перед собою такі цілі:

МИР. Україні потрібен мир. Настав час компромісу, подолання внутрішніх суперечок, початку суспільного діалогу про наше майбутнє.

Країна має мати власну сильну армію та зберегти позаблоковий статус у військовій сфері.

Необхідно забезпечити гідний соціальний захист військовослужбовців, правоохоронців та їх сімей, членів родин загиблих і поранених учасників воєнних дій.

СТАБІЛЬНІСТЬ. Україна втомилась від громадянських потрясінь та економічних експериментів. Країні потрібен новий суспільний договір, в основу якого буде закладено принципи соціальної справедливості, рівності перед законом, гарантій прав та свобод людини. Активізація процесу децентралізації влади забезпечить права територіальних громад на розвиток.

ВІДРОДЖЕННЯ. Україна має знову стати країною, в якій людина може жити без страху перед завтрашнім днем, стати країною дружньою для бізнесу та інвестицій. Першочергово необхідно запровадити мораторій на збільшення податкового навантаження та відмовитися від плаваючого курсу гривні з метою запобігання зубожіння населення.

Сьогодні ми всі спільно маємо знайти шлях до відродження України.

Повернемо країні майбутнє, а громадянам – впевненість у завтрашньому дні!

Як кандидат у депутати від громади Дніпродзержинська, повністю усвідомлюючи свою моральну та громадянську відповідальність перед земляками. Вважаю справою честі і гідності законодавчими засобами відстоювати інтереси дніпродзержинців. Враховуючи доручення громадян ставлю перед собою наступні основні задачі:

ПІДПРИЄМНИЦТВО

Внесення на законодавчому рівні змін щодо спрощення податкового законодавства для малого та середнього бізнесу. Працювати «по-білому» має бути вигідно підприємцю.

Забезпечення партнерського діалогу між підприємцями та монополістами у сфері електро- та газопостачання.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Вирішення питання щодо права на державну пенсію громадянам, які працювали за кордоном без офіційного працевлаштування.

Підвищення соціальний захист молодих родин, збільшення виплат допомоги при народженні кожної наступної дитини та виплати допомоги по догляду за дитиною до 3-х років.

ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ

Держава має служити інтересам громадян, тому надання адміністративних послуг державою має бути максимально зручним, доступним та прозорим для кожного громадянина.

Потрібна раціональна реорганізація всього державного апарату. Кількість чиновників має прямо відповідати об’єму завдань, які ними виконуються. Посадові особи місцевого самоврядування, які працюють в інтересах громади мають отримувати гідну заробітну плату.

ЕКОЛОГІЯ

Надання місту Дніпродзержинськ статусу зони екологічного лиха, що збільшить рівень надходжень до міського бюджету, соціальну захищеність мешканців міста та зобов’яже уряд до вжиття дієвих заходів щодо вирішення екологічних питань міста.

МЕДИЦИНА

Впровадження автоматизованої системи попереднього запису пацієнтів до поліклінік міста за допомогою мережі Інтернет.

Забезпечення лікарень міста сучасним обладнанням.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org