Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Гузенко Костянтин Олександрович

Гузенко Костянтин Олександрович

Гузенко Костянтин Олександрович
Одномандатний виборчий округ 30
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-17581 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1217 від 26.09.2014
Відомості про кандидата народився 21 листопада 1966 року в селі Зелений Клин Томаківського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, безпартійний, проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 30

Костянтина Олександровича Гузенка

Я, Гузенко Костянтин Олександрович, чітко усвідомлюю місію депутата Верховної Ради України, буду представляти інтереси громади  Дніпродзержинска при вирішенні нагальних проблем мешканців нашого міста на законодавчому рівні.

Головне – це інтереси всіх мешканців міста, незалежно від їхніх політичних переконань та симпатій. Моя партія – Дніпродзержинськ. Я – патріот рідного міста та України. Положення передвиборної програми вже підтверджені відповідними законопроектами, які були подані мною за спільною ініціативою мешканців нашого міста до Верховної Ради України за час роботи VII скликання. Ці законодавчі ініціативи допоможуть вирішити ряд першочергових проблемних питань нашого міста Дніпродзержинська.

Найперше завдання для кожного з нас і для усієї нашої країни це – Безпека, Добробут та Допомога кожному.

ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК – НАШЕ РІДНЕ МІСТО

Децентралізація влади. Дніпродзержинці повинні самостійно керувати своїм містом, самі вирішувати куди, коли та скільки коштів необхідно виділяти із бюджету.

Кожен мешканець міста повинен бачити куди йдуть його податки, та як вони витрачаються. Для досягнення цієї мети мною запропоновані наступні заходи:

Децентралізація влади.

Розробка прозорої системи виділення та використання коштів в місті та країні.

Розвивати інфраструктуру міста Дніпродзержинська.

Розробка програми розвитку дошкільних установ і шкіл Дніпродзержинська.

ДОБРОБУТ У КОЖНІЙ ОСЕЛІ

Потрібно передати повноваження центральних органів влади на рівень міста, насамперед фінансові – більша частина податків дніпродзержинських підприємств повинні залишатися у місті. Ці кошти підуть на вирішення екологічних проблем, доплати вчителям, лікарям та іншим працівникам бюджетної сфери, будівництво, розвиток закладів відпочинку та культурної сфери, ремонт доріг. Саме тому я пропоную:

• Відновити житловий фонд України, шляхом перерозподілу Державного бюджету України та цілеспрямованого виділення коштів для ремонту існуючого фону, а також створення нових будинків для українців.

• Встановити мораторій на підвищення комунальних тарифів.

• Спростити процедури оформлення документів на землекористування.

• Підвищити рівень матеріального забезпечення одиноких матерям, одиноким усиновителям.

• Виконати ремонт і добудову мостового переходу на лівий берег.

• Надати пільговий статус режимної території «ПХЗ» та виробити соціальну програму підтримки працюючим на колишньому урановому виробництві.

• Забезпечити безкоштовне оздоровлення дітей в містах з екологічним навантаженням до яких відноситься місто Дніпродзержинськ.

Для вирішення більшості цих питань, мною вже були внесені законодавчі пропозиції до Верховної Ради України.

МИР ТА БЕЗПЕКА

Сучасні події показали нагальну потребу у захисті незалежності України від зовнішніх агресорів, які борються за територію, промислові підприємства та ресурси. Саме тому необхідно вирішити наступне:

• Забезпечити зміцнення обороноздатності країни.

• Забезпечити високий рівень соціального захисту військовослужбовців, правоохоронців та їх сімей, членів родин загиблих і поранених учасників бойових дій.

• Відкрити заклади військової підготовки молоді, яка буде здатна захистити себе, свої сім’ї та своїх батьків.

ДОПОМОГА КОЖНОМУ

Моя передвиборна програма – це програма самих дніпродзержинців. Проблеми кожного з вас, є і моїми проблемами. Моя позиція, як мешканця нашого міста, як народного депутата, як громадянина України є незмінна – мир, спокій і благополуччя в суспільстві. І я впевнений, що з Божою допомогою, з підтримкою виборців своїх земляків, ми разом досягнемо поставленої мети.

І я особисто, які б посади не займав, був і буду для рідного міста.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org