Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Гвоздєв Геннадій Геннадійович

Гвоздєв Геннадій Геннадійович

Гвоздєв Геннадій Геннадійович

Одномандатний виборчий округ 25
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 5349 від 31.07.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 147 від 03.08.2012
Відомості про кандидата народився 3 грудня 1967 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор департаменту технічного забезпечення, Українське державне підприємство поштового зв’язку "Укрпошта", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

 

Гвоздєв Геннадій ГеннадійовичПередвиборна програма

кандидата в народні депутати України по виборчому округу № 25

Гвоздєва Геннадія Геннадійовича

Вибори до Верховної Ради України відбуваються у важкий для нашої країни період. Проблеми конкретної людини, конкретної родини відсунуті на другий план. Правова та соціальна незахищеність народжують хвилю корупції та здирництва. Вважаю, що основою для проведення реформ, для поліпшення життя народу є грамотні і реально працюючі закони. В основі моєї програми лежать законність і правопорядок як гаранти збереження загальнолюдських цінностей і фундамент для становлення України. Вважаю, що в суспільно-політичному житті країни необхідно здійснити наступне:

1. У політичній сфері

Україна - багатонаціональна країна. Недопустима дискримінація за національним та мовним принципом. Всі народи України мають право на збереження своєї культури та мови. Упевнений, що Україні необхідна національна ідея, яка консолідує суспільство. Україна повинна закріплювати зв’язки з державами колишнього СРСР. Необхідно розвивати співробітництво з країнами Східної Європи, з країнами, де проживають вихідці з України.

2. В економічній сфері

В основу економічного розквіту країни має бути покладено добробут її громадян. Необхідно взяти під строгий контроль процес приватизації. Належним чином необхідний розвиток сільського господарства і створення умов для відродження села. Необхідна розробка єдиної податкової політики та податкового кодексу. Це позбавить підприємців від непомірних податків та місцевих зборів, дозволить їм працювати і створювати робочі місця. Вітчизняні виробники повинні користуватися податковими пільгами. Економічні реформи повинні проводитися не заради реформ, а заради людей.

3. У соціальній сфері

На мій погляд, особливої уваги заслуговують проблеми охорони здоров’я, освіти, культури, забезпечення старості. Розвиток системи охорони здоров’я пов’язую з медичним страхуванням, підвищенням заробітної плати медичному персоналу. Вважаю, що пенсіонери, непрацездатні та малозабезпечені, студенти повинні отримувати медичну допомогу безкоштовно. Молодь - майбутнє нашої країни. Їй повинно бути гарантовано отримання якісної освіти. Я буду домагатися поліпшення матеріального стану вчителів, викладачів вузів, студентів, виділення необхідних коштів на науку і фундаментальні дослідження. Виступаю проти розміщення СМІ інформації, яка калічить морально підростаюче покоління і веде до духовного виродження нації. В цілому маю намір взяти активну участь в розробці законів, спрямованих на соціальний захист молоді, людей похилого віку, військовослужбовців.

4. Боротьба зі злочинністю

Основою боротьби зі злочинністю вважаю усунення її соціальних коренів шляхом реформ в економіці та соціальній сфері. Державна програма боротьби зі злочинністю повинна будуватися на підставі принципу невідворотності кримінального покарання і зміцнення правоохоронних органів професійними і чесними працівниками. Вважаю, що пріоритетом державної політики має стати людина. Закон повинен бути звернений до людини. Закон обов’язковий для всіх. Обіцяю докласти всіх зусиль для створення в нашій країні атмосфери порядку і законності.

Зобовязуюся надавати, в разі обрання, всю можливу допомогу і підтримку кожному, хто звернеться до мене.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org