Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Калініна Людмила Миколаївна

Калініна Людмила Миколаївна

Калініна Людмила Миколаївна
Одномандатний виборчий округ 39
Висування Радикальна Партія Олега Ляшка
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-20865 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1267 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народилася 1 липня 1978 року в місті Павлоград Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Тернівка Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України

від Радикальної партії Олега Ляшка

по одномандатному виборчому округу № 39

КАЛІНІНОЇ ЛЮДМИЛИ МИКОЛАЇВНИ

Я йду до Верховної Ради України, бо мрію разом з вами збудувати нову державу для людей та припинити війну на Сході України!

Ми разом з Вами віддамо владу молодим патріотам України, які проявили себе як справжні патріоти своєї Батьківщини, захищаючи мирне населення на Сході країни.

Ми запровадимо відкликання депутатів всіх рівнів, посилимо кримінальну відповідальність за хабарництво та зловживання владою. Судді повинні були обраними, а не призначеними владою.  Ми позбавимо депутатів великих зарплат і пільг. Ми скоротимо кількість депутатів Верховної Ради до 200. Заборонимо обиратись до парламенту пенсіонерам і більше, ніж на два скликання. Усі пенсіонери також будуть звільнені з державної служби, а на їх місця прийде молодь.

Ми проведемо люстрацію, заборонивши працювати в державних органах усім тим, хто довів Україну до прірви. Ми радикально змінимо особовий склад правоохоронних органів.

Ми створимо умови для відродження національного виробництва, створення  нових робочих місць через радикальне зниження податків, здешевлення кредитів і ліквідацію більшості дозвільних процедур, які призводять до хабарництва і корупції.

Ми знизимо пенсійний вік для жінок до 55 років, а для чоловіків до 60 років.

Я не прагну влади для себе, я хочу разом з вами використовувати свій мандат депутата Верховної Ради України на благо кожного звичайного українця.

Україні потрібні радикальні зміни, ми повинні сказати «НІ» перемир’ю за рахункок суверенітету та єдності нашої держави!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org