Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Кандидат-мажоритарник агітує в закладах охорони здоров’я

Кандидат-мажоритарник агітує в закладах охорони здоров’я

Кандидат-мажоритарник агітує в закладах охорони здоров’я

У Дніпропетровській лікарні висять плакати із зображенням кандидата від Партії регіонів Івана Ступака.

Спостерігачі ОПОРИ відвідали декілька міських лікарень Жовтневого та Бабушкінського району з метою перевірки інформації від жителів названих районів про зловживання посадовцями адміністративним ресурсом. Перебуваючи 31 серпня в комунальному закладі «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №16» (головний лікар В. О. Вишневський), спостерігачі на першому поверсі побачили один агітаційний плакат, а на території цієї ж лікарні на дверях аптеки обласного комунального підприємства «Фармація» другий плакат кандидата в народні депутати від Партії регіонів по 26 виборчому округу Івана Ступака. Іван Ступак є також заступником губернатора Олександра Вілкула.

Чергова лікарні повідомила, що плакат висить з  червня. Судячи з місць розміщення плакатів, агітаторами виявились лікарі неврологічного відділення та фармацевти аптеки ОКП «Фармація».

На плакаті повідомляється, що за ініціативи Івана Ступака 4 липня о 16.00 на території лікарні №16 планувалось відкриття соціальної аптеки ОКП «Фармація». Засновник ОКП «Фармація» – Дніпропетровська обласна рада.

Пунктом 4 ст. 74 Закону України "Про вибори народних депутатів України" забороняється "розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форм власності".

Першого вересня ОПОРА звернулася за коментарем щодо агітматеріалів кандидата Партії регіонів у комунальних закладах до прес-секретаря обласного штабу Партії регіонів Андрія Міхейченка. Андрій Миколайович був здивований побаченим фото. Він пообіцяв прокоментувати описану ситуацію пізніше, але коментарів до цього часу не надав.

© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org