Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Кандидат в мери Кривого Рогу К. Караманіц звернувся до ОПОРИ з відкритим листом

Кандидат в мери Кривого Рогу К. Караманіц звернувся до ОПОРИ з відкритим листом

Кандидат в мери Кривого Рогу К. Караманіц звернувся до ОПОРИ з відкритим листом

Кандидат на посаду голови Кривого Рогу від партії «Відродження» К. Караманіц звернувся до ОПОРИ з відкритим листом. К. Караманіц заявляє про хвилю дискредитацій їх політичної сили зі сторони опонентів.

Раніше кандидат вже звертався до ОПОРИ з заявами про використання технологій чорного піару проти нього. Ми отримали черговий лист.

Тепер основні розповсюджувачі «чорнухи» проти К. Караманіца – «Перець Криворізький», на своїх сторінках у Facebook опублікували відеозвернення С. Грідіна, мешканця мікрорайону Зарічний, який ніби отримав продуктовий набір від партії «Відродження» та написав про це заяву до Жовтневого районного відділу міліції.

Також розміщене відео з самою роздачою пакунків мешканцям житлового будинку. В штабі «Відродження» заявляють про наклеп.

Представник ОПОРИ звернувся до ресурсу «Перец Криворізький» з проханням надати номер С. Грідіна та поки відповіді не отримали. У Жовтневому районному відділу міліції попросили зачекати на дзвінок, в якому повідомлять інформацію щодо заяви мешканця мікрорайону Зарічний.

У зверненні К. Караманіц повідомляє і про написання заяви до міліції стосовно публікації у газеті «Пульс регіонів» агітаційного матеріалу партії «Відродження України» разом з його прізвищем.

Спостерігачами ОПОРИ були зафіксовані листівки партії «Відродження України» з надписом «Наш лідер – Караманіц». Листівки розклеєні вулицями міста Кривого Рогу.

Відзначимо, що згідно п. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори 2015»: «Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org