Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Кандидат від Партії регіонів роздавав гроші в конверті

Кандидат від Партії регіонів роздавав гроші в конверті

Депутати міськради під час святкування останнього дзвоника в Ленінському районі Дніпропетровська видавали школярам грошові подарунки розміром в 50 грн, а їхнім батькам — подяки.

Подарунки були оформлені у вигляді конвертів з інформацією щодо адресанта, яким виступив Євген Морозенко від імені Дніпропетровської міської організації Партії регіонів. Конверти мали напис «Стипендія», логотип та фірмовий напис «Партії регіонів».

Подяки батькам учнів також були підписані іменем Євгена Морозенко та оформлені у багет.

У регіональних ЗМІ Дніпропетровської області шириться інформація про претензію Євгена Морозенка на депутатську посаду від мажоритарного округа №28, до якого входять Ленінський та частина Амур-Нижньодніпровського району Дніпропетровська. У вищезгаданих районах мав намір балотуватись політик та підприємець Загід Краснов, якого нещодавно заарештували по факту злочину чотирьохрічної давності.

Нині Євген Морозенко є головою постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів міської ради Дніпропетровська. Крім того, кандидат є керівником Дніпропетровського агрегатного заводу.

За результатами місцевих виборів 2010 року Морозенко був обраний депутатом міськради у багатомандатному окрузі, який включав Красногвардійський район Дніпропетровська.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org