Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Кандидат від «Відродження» облаштовує території для відпочинку

Кандидат від «Відродження» облаштовує території для відпочинку

Кандидат від «Відродження» облаштовує території для відпочинку

В. Криворучко (Партія «Відродження») облаштовує ставки та спортивні майданчики. Місцеві ЗМІ повідомляють про використання власних коштів.

Кандидат в депутати обласної ради від політичної партії «Відродження» Віталій Криворучко зачистив шматок берегової зони біля центрального ставка смт. Кринички. Облагороджена зона навколо: спиляно декілька дерев та навезено піску.

Крім брегової зони було облаштовано спортивно-гімнастичний майданчик.

У місцевій газеті «Нові рубежі» за 19 вересня у рубриці «Наші земляки» подана величезна стаття про В. Криворучка, де зазначається, що все було  зроблено за власний кошт.

Слід зазначити, що на момент активної діяльності В. Криворучко ще не був зареєстрованим кандидатом. А тільки після реєстрації кандидати набувають офіційного статусу суб’єктів виборчого процесу до яких застосовуються норми Закону України «Про місцеві вибори».

Згідно п. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори 2015»: Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг

В. Криворучко виходець з Криничанщини. Діяльність: Управління СБ України у Дніпропетровській області, у розпорядженні начальника Управління по посаді першого заступника начальника Управління.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org