Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Кандидати в президенти Дніпропетровщини заощаджують гроші на агітаційній кампанії

Кандидати в президенти Дніпропетровщини заощаджують гроші на агітаційній кампанії

Кандидати в президенти Дніпропетровщини заощаджують гроші на агітаційній кампанії

У місті районного підпорядкування Апостолово (територіальний виборчий округ №37) агітаційна кампанія лише недавно розпочалася. Майже всі виставлені агітаційні намети працюють тільки вихідними днями.

У центрі міста почали встановлювати агітаційні намети. На вулицях міста розміщені намети кандидатів у Президенти Петра Порошенка, Петра Симоненка, Олега Тягнибока та Анатолія Гриценка, Юлії Тимошенко і Михайла Добкіна.

Зі слів агітаторів, які працюють в наметі П. Порошенка, намет буде стояти до 24 травня щодня з 9:00 до 18:00. У складі агітаційного матеріалу, який поширюють агітатори є плакат-календар на 2014 рік, кулькова ручка, газета та пакет із зображенням кандидата. Варто зауважити, що чинне законодавство про вибори Президента забороняє розповсюджувати будь-які інші матеріали чи товари, окрім друкованих агітаційних. Тобто розповсюдження ручок і пакетів є порушенням.

Агіткампанія від кандидата в Президенти Михайла Добкіна проходить більш скромно. Намети виставляються по вихідних днях та в робочі дні 2-3 години на день. У складі агітаційного матеріалу лише газета та брошура.

Намети всіх інших кандидатів, зокрема А. Гриценка, О. Тягнибока, П. Симоненка та Ю. Тимошенко працюють лише по вихідних днях. Ймовірно кандидати таким чином економлять гроші.

Судячи з того, що агітаційна кампанія кандидатів у великих містах вже давно активована, можна зробити висновок, що кандидати заощаджують гроші, вміло розставляючи пріоритети між великими та малими містами.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org