Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Кандидатка у Криничанську районну раду відстояла у суді своє право приймати участь у місцевих виборах

Кандидатка у Криничанську районну раду відстояла у суді своє право приймати участь у місцевих виборах

Кандидатка у Криничанську районну раду відстояла у суді своє право приймати участь у місцевих виборах

Криничанська районна виборча комісія з запізненням отримує постанови суду щодо знятих з реєстрації кандидатів і проводить засідання з дітьми на колінах.

Як раніше повідомляла ОПОРА, Криничанська районна комісія відмовила у реєстрації семи кандидатам. Одна з кандидатів Ольга Олійник (БПП «СОЛІДАРНІСТЬ») подала позов до Дніпропетровського Окружного Адміністративного Суду з оскарженням рішення комісії.

9 жовтня відбулось друге засідання районної виборчої комісії на якому було розглянуто Постанову рішення суду з цього питання. Суд визнав дії комісії протиправними та скасував постанову Криничанської виборчої комісії.

На засіданні комісії було вирішено зареєструвати О. Олійник. Слід зазначити, що постанову суду виборча комісія отримала 9 жовтня, а сама постанова датована від 07.10.2015 р. Оскільки на оскарження дається 2 дні, часу на подання апеляції в комісії немає.

Загалом комісія працює досить не налагоджено. Час проведення попередньо оголошених засідань часто змінюють, повідомляючи про це членам комісії за 2-3 години до початку засідання. На деяких засіданнях були присутні діти членів виборчої комісії, які порушували хід засідання і відволікали його учасників.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org