Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Кандидату в нардепи по ОВО № 27 Анастасії Староскольцевій чинять перепони в проведенні агітації

Кандидату в нардепи по ОВО № 27 Анастасії Староскольцевій чинять перепони в проведенні агітації

Кандидату в нардепи по ОВО № 27 Анастасії Староскольцевій чинять перепони в проведенні агітації

Проректор-регіонал разом зі своїми підлеглими перенесли агітаційний намет опозиційного кандидата на «безпечну» для студентів академії відстань.

4 жовтня 2012 року, на розі вулиць Жуковського та Чернишевського, біля ДВНЗ "Придніпровської державної  академії будівництва та архітектури" було встановлено агітаційний намет ВО «Батьківщина» та кандидата в народні депутати по ОВО № 27 Анастасії Староскольцевої. Через кілька хвилин після встановлення біля намету з’явилися працівники названого ВНЗ та наказали агітаторам прибрати намет. Агітатори кандидатки відмовились від пропозиції та повідомили в штаб про тиск на них.

Через деякий час на місце події прибули кандидат в народні депутати Анастасія Староскольцева, представники її штабу, в тому числі  юрист. З боку ВНЗ були присутніми комендант будівлі,  проректор з науково-педагогічної та соціально-економічної роботи ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури", депутат Жовтневої районної у м. Дніпропетровську ради, член Партії Регіонів Рижков І.В., інші працівники ВНЗ

(Додаток 9). Позиція проректора Рижкова І.В. полягала в тому, що, начебто, агітаційний намет знаходиться на території ВНЗ, а агітація на території учбових закладів – заборонена. При цьому він пред’явив рішення Дніпропетровської міської ради, в якому вказано: «Заборонити використання навчальних закладів та установ освіти м. Дніпропетровська з метою проведення агітаційно-політичних акцій, зустрічей, зборів, слухань тощо», що в свою чергу є порушенням з боку міської ради, оскільки порушує субординацію між органами влади. ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури" підпорядковується міністерству освіти, молоді та спорту України. Анастасія Староскольцева попросила пред’явити документи про землевідвід. Рижков І.В. відмовився та почав погрожувати викликати міліцію, кілька разів набирав на своєму мобільному телефоні якийсь номер, та робив вигляд, що телефонує. Представники правоохоронних органів так і не з’явились.

Вичерпавши всі аргументи, проректор та співробітники академії, його підлеглі, взяли намет і перенесли його на інший бік вулиці.

dnipro_93434

dnipro_10© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org