Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Караманіц Костянтин Федорович

Караманіц Костянтин Федорович

Караманіц Костянтин Федорович
Одномандатний виборчий округ 31
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-18753 від 19.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1094 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 23 лютого 1976 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України

по одномандатному виборчому округу № 31

 КАРАМАНІЦ КОСТЯНТИНА ФЕДОРОВИЧА

Шановні земляки!

Кривий Ріг - місто з унікальним і неповторним залізним характером. Це місто сотень тисяч трудівників, чиї родини впродовж декількох десятиліть в наполегливій і важкій праці зарекомендували себе визначними успіхами.

Пишаюся тим, що я - криворожанін. Назавжди душею належу рідному Кривому Рогу.

Своїм завданням бачу ефективне і оперативне вирішення актуальних проблем криворіжців. Немає і не може бути проблем важливіше, ніж відстоювання прав мешканців Кривого Рогу. 

Жителі округу повинні отримати свого повноважного представника і захисника їх законних інтересів у Верховній Раді.

Комплекс проблематики дуже великий, і потребує якнайшвидшого вирішення.

Своїми найважливішими завданнями у Верховній Раді України вважаю:

1) Підтримка комплексу заходів, спрямованих на якнайшвидше встановлення миру і деескалації конфлікту на сході України. Всебічна підтримка та реформа української армії, як надійного гаранта незалежності держави.

Мир і безпека будуть забезпечені.

2) Прийняття спеціального пільгового статусу для Кривого Рогу, як міста, стратегічно важливого для економіки України. Це пріоритетне для нас з Вами питання!

Зароблені гроші нашого міста повинні, в першу чергу, забезпечити захист його жителів, бути спрямовані на фінансування охорони здоров'я, екологічних та економічних програм і гарантувати збереження робочих місць.

Фінансова децентралізація - гарантія добробуту криворіжців.

3) Якісне оновлення системи влади. Повна люстрація чиновників, суддів, прокурорів. Безкомпромісна боротьба з корупцією і хабарництвом. Розширення прав і повноважень криворізької територіальної громади, збільшення ролі жителів у вирішенні наболілих проблем їхніх будинків, вулиць і кварталів. Ініціативи повинні йти знизу догори, а не навпаки.

Тільки громадський контроль стане гарантією того, що влада служитиме народу.

3) Модернізація системи ЖКГ. Якісне оновлення комунальної інфраструктури Кривого Рогу. Впровадження місцевих програм для здешевлення послуг населенню, підвищення прозорості тарифів та жорсткого контролю за якістю наданих послуг.

Гроші, які платять мешканці за комунальні послуги, повинні йти на підвищення їх якості, а не осідати в кишенях ділків.

4) Зменшення податкового тиску та гніту контролюючих органів на підприємців. Державна та міська підтримка криворізьких підприємців, забезпечення замовленнями.

Малий і середній бізнес - основа середнього класу.

5) Нова соціальна політика. Впровадження ефективної системи захисту пільгових категорій, пенсіонерів. Скасування медичної реформи і введення страхової медицини, яка забезпечить гарантоване зниження вартості лікування.

Принципове питання - перегляд пенсійної реформи.

6) Підтримка розвитку нашого молодого покоління, фізкультури і спорту. Шанобливе і дбайливе ставлення до традиційних національних культурних традицій.

Покоління сильних і здорових патріотів - ось нове обличчя Кривого Рогу.
НАША ПАРТІЯ – КРИВИЙ РІГ.

НАШ СТАТУТ – ВОЛЯ КРИВОРІЖЦІВ!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org