Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Картавцев Сергій Володимирович

Картавцев Сергій Володимирович

Картавцев Сергій Володимирович

Одномандатний виборчий округ 28
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7695 від 07.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народився 21 березня 1963 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, зварювальник, ПАТ "Дніпроважмаш", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма

кандидата в депутати Верховної Ради України

по мажоритарному округу № 28

КАРТАВЦЕВА СЕРГЇЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

Майже двадцять років існування незалежної України показали всю складність проблем, які потрібно вирішити і подолати для створен­ня дійсно незалежної держави.

Справжня незалежність можлива, коли вона підтверджена економічно. Тільки ці передумови мають бути гарантією того, що стане дійсністю положення про пріоритетність людини як найвищої соціальної цінності суспільства.

Тому своїми завданнями у парламенті я бачу:

1. Вирішення економічних проблем, які стоять перед державою, під
силу тільки дійсним професіоналам, які знають промислове і сільськогосподарське виробництво не за чутками. Зосередити всі зусилля на створенні системи соціального захисту громадян України, яка дозволила б припинити спад життєвого рівня всіх громадян.

2. Не боротьба партій і блоків повинна займати основний час роботи парламенту, а спільна злагоджена робота депутатського корпусу над вирішенням проблем економічної стабілізації, зросту розмірів виробництва у всіх галузях промисловості і сільського господарства.

3. Економіка повинна функціонувати на основі взаємодії усіх форм власності. Держава повинна заохочувати і підтримувати всі форми підприємницької діяльності населення.

4.  Сільськогосподарське виробництво не може обійтися без державної підтримки. Підтримку повинні одержувати як колективні підприємства, так і фермерські. Рівноправ'я усіх форм власності у сільському господарстві повинно бути закріплено на ділі.

5.  Необхідно в найкоротший термін привести у відповідність з Конституцією України всю нормативно-правову базу. Надалі припустима ситуація, коли у країні діють закони і підзаконні акти, що суперечать один одному. Це призводить до свавілля бюрократичного апарату, неможливості створення ефективної системи захисту громадянських прав.

6.Тільки шляхом загального підйому промислового і сільськогосподарського виробництва може бути вирішена проблема заборгованості по Необхідно знайти правильне сполучення планових і ринкових методів управління економікою. Ринок - це не анархія. Планування і державне регулювання в економіці на нинішньому етапі необхідні більше, ніж раніше. Ми будемо боротися за державну підтримку найважливіших галузей промисловості і сільського господарства.

7. Без створення податкової системи, яка б стимулювала розвиток виробництва, а не віднімала останнє у виробника, подальший розвиток економіки України неможливий. Тільки досвід тих господарників, які на справі випробували всю потворність податкової системи в Україні за останні роки, може дозволити створити і впровадити розумну податкову політику в державі.

8. Введення режиму жорсткої економії у витрачанні бюджетних коштів. Скорочення витрат на утворення державного апарату, контро­люючих органів.

9.  Кожне промислове або сільськогосподарське підприємство по­винне знайти свого господаря. Треба припинити «дику» безадресну приватизацію. заробітній платі, пенсіях, стипендіях та інших соціальних виплатах. Ніякі штаби зі збору податків не вирішать цієї проблеми. Законодавчо зменшити податковий прес на ті підприємства, що створюють нові робочі місця.

10. Добитися посилення боротьби зі злочинністю, значно покращити захист населення від посягань на життя і особисте майно громадян. Добитися значного збільшення бюджетного фінансування правозахисних органів.

11.Здоров'я нації — це її майбутнє. Медичному обслуговуванню населення — державну підтримку. Найшвидше впровадження страхової медицини.

12. Нове покоління українських громадян повинно вирости високо­культурним і освіченим. Тому повинна бути запроваджена у життя державна програма підтримки навчальних закладів усіх рівнів і категорій. Необхідно опрацювати і впровадити систему пільгового кредитування для отримання освіти молоддю.

ПРАЦЮЮЧА ЛЮДИНА ПОВИННА ЖИТИ ГІДНО!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org