Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Касьяненко Людмила Леонiдiвна

Касьяненко Людмила Леонiдiвна

Касьяненко Людмила Леонiдiвна

Одномандатний виборчий округ 29
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6964 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народилася 9 травня 1963 року в місті Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор магазину, ТОВ "Систем Трейд Компані", безпартійнa, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України в одномандатному окрузі № 29

Касьяненко Людмили Леонідівни 

Програмні положення спрямовані на розвиток українського суспільства, удосконалення політичної системи, відродження вітчизняного виробництва, забезпечення обороноздатності країни,

Особливістю програми є напрямки розвитку держави власними силами.

Складені напрямки стратегії включають ідеологічні мотивації власного шляху розвитку на основі прискорення науково-технічного прогресу, створення нових якісних умов життя населення як передумови подолання демографічної кризи, упровадження такої фінансово-кредитної політики, яка б забезпечувала повну мобілізацію фінансових ресурсів і їхнє використання для відтворення економічного потенціалу України й у першу чергу соціальної сфери.

Програма ґрунтується на науковій основі, визначає цінності, що близькі людям. Ідеологія розвитку власними силами має стати ідеологією всього українського народу. Я бачю Україну єдиною, сильною і неподільною.

Пропорційна виборча система теж не сприяє якості політичного керування державою. Вона, фактично, ліквідує пряме виборче право, ніж піднімає Конституцію України. Виборці повинні вибирати як окремі обличчя, так і ідеологію, що відстоює національні інтереси держави, сприяє розвиткові вітчизняного виробництва, соціальним та іншим перетворенням. Політичну систему повинні формувати люди, що не обтяжені власними заводами, фабриками і величезними капіталами в закордонних банках.

Неефективність державного керування економікою зумовила занепад соціальної сфери і зниження життєвого рівня українців.

Останнім часом урядові дії не забезпечують реалізацію продукції аграрного сектору за рівнем цін, які б компенсували виробничі витрати. Маніпуляції з цінами на пальне і продукти споживання не покращили життя населення, навіть при проведенні державою додаткових витрат на соціальну сферу.

Як цінова, так і експортно-імпортна політика не захищає національного товаровиробника, а навпаки, імпорт споживчих товарів збільшився, що підриває основи національного виробництва. Національне товарне виробництво не має іноваційно- інвестиційного напрямку, тому Україна переважно торгує не високотехнічною, а сировинною продукцією, чим заганяє себе в глухий кут, особливо в умовах росту цін на нафту, газ та інші ресурси.

Опора на власні сили забезпечить формування і реалізацію ефективної єдиної державної промислової і підприємницької політики, спрямованої на розвиток вітчизняного товаровиробника, захист національного інвестора, забезпечення розширеного інноваційного відтворення власного виробництва, чітке визначення пріоритетних галузей економіки і сприяння інвестуванню коштів через провідні українські банки в розвиток виробництва, забезпечення безумовного пріоритету національних виробників та інвесторів.

Треба підвищити заробітну плату не менше ніж у 4 рази.

Забезпечити гідне життя людини - найголовніший постулат економічної стратегії. Вирішити цю проблему стане можливим тільки тоді, коли в управлінських структурах будуть працювати справжні патріоти, коли ідеологія "власні сили" стане домінуючою в країні. Я маю все, щоб зробити життя українців заможним. Власні ресурси, власну робочу силу, власні інвестиції - ось ті важелі, які сьогодні треба задіяти для того, щоб будувати житло для людей, школи, лікарні. дитсадки, об'єкти соціального призначення, дороги, об'єкти відпочинку.

Для цього потрібний новий політичний курс, спрямований на внутрішній розвиток і споживання. Освіта, наука, культура мають стати підставою національного духовного розвитку.

Політична й економічна незалежність України можлива лише за умови високої обороноздатності країни. Твердження, що нам ніхто не загрожує, не правильне. Потрібно відновити виробництво нової військової техніки, зміцнити обороноздатність країни.

Я за народ, за людську гідність!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org