Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Клименко Анатолій Володимирович

Клименко Анатолій Володимирович

Клименко Анатолій Володимирович
Одномандатний виборчий округ 29
Висування Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18347 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1086 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 26 травня 1961 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 29

КЛИМЕНКА АНАТОЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

Я, Клименко Анатоій Володимирович, підтримую стратегічну мету Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» і виступаю за розбудову сильної, незалежної України, здатної своїми силами захистити себе від зовнішнього ворога, гарантувати безпеку, забезпечення прав і свобод своїх громадян, здійснити всебічні реформи, необхідні для досягнення європейських стандартів..

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Політичною партією «НАРОДНИЙ ФРОНТ», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Відстоювати територіальну цілісність України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю над державним кордоном

2. Підтримувати європейський курс розвитку держави, наближення України до європейських стандартів урядування, суттєве обмеження корупції, децентралізацію та розвиток місцевого самоврядування.

3. Дбати про економічний розвиток країни, виступаючи за демонополізацію економіки та реформу податкової системи, розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки.

4. Піклуватися та підтримувати соціально незахищені верстви населення, учасників бойових дій, які ціною власного життя відстоювали цілісність та незалежність України.

5. Сприяти залученню іноземних держав, міжнародних організацій, донорів до відбудови і розвитку територій держави, що постраждали внаслідок агресії.

Ми впевнені в реалістичності наших планів. В основі цієї впевненості – досвід, професіоналізм, патріотизм, мужність і відданість нашої команди. Ми за створення у новій Верховній Раді об’єднання патріотичних сил, узгоджені дії всіх гілок влади для реалізації головного завдання: зробити Україну такою, що може захистити себе, гарантувати людям безпеку і розвиток.

Я добре знаю проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов`язання перед своїми виборцями домогтися в Дніпропетровському, Петриківському районах та Амур-Нижньодніпровському районі міста Дніпропетровська:

- Захисту та розширення інтересів територіальних громад та їх представників в органах влади, судах;

- Надання повноважень незалежним громадським організаціям міста щодо контролю роботи місцевих органів влади.

- Відновлення мереж медичних закладів, які були скорочені без згоди громад.

- Допомоги місцевим сільгоспвиробникам, підприємцям, сприяти створенню нових робочих місць та залученню інвестицій у регіон.

- Сприяння розбудови соціальної інфраструктури сіл, сполучень та транспортної мережі.

- Сприяння в реконструкції та будівництві водогонів, свердловин, очисних споруд, очищенню русел річок та водоймищ, боротьбі з підтопленнями.

- Вирішення екологічних питань та впорядкування кладовищ у передмістях.

- Опікуватися питаннями туризму та творчістю народних майстрів Петриківки.

НАРОДНИЙ ФРОНТ – це сильна команда для захисту країни та її розвитку!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org