Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Клименко Богдан Вікторович

Клименко Богдан Вікторович

Клименко Богдан Вікторович
Одномандатний виборчий округ 24
Висування політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18360 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1089 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 18 вересня 1979 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фахівець з методів розширення ринку збуту, Корпорація "Алеф", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

 ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №24

 

Я, Клименко Богдан Вікторович,  усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським  народом і ВО «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом у народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Вступити до фракції ВО «Батьківщина» у Верховній Раді України VIII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.

2. Голосувати лише особисто.

3. Особисто голосувати за закони, спрямовані на виконання Передвиборної програми ВО «Батьківщина».

4. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік, свою декларацію про доходи та видатки. 

У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.

Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала ВО «Батьківщина»: Справедлива держава, Чесна влада, Гідне життя. 

Я, як і всі мої однодумці по ВО «Батьківщина», зроблю все можливе для захисту української мови, як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.

Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:

- щоб працювали чиновники від ЖЕКів до міського управління;

- системного вирішення проблем в нашому місті;

- люстрації чиновників на всіх рівнях;

- підконтрольності, прозорості і відкритості процесу роботи чиновників;

- звітності депутатів про виконання намічених завдань перед своїми виборцями та відкликання депутата, у разі невиконання своїх зобов'язань;

- децентралізації влади, яка має на увазі розподіл грошових коштів, зароблених в нашому регіоні на місцях і повернення їх городянам, у вигляді комфорту.

Я знаю що необхідно зробити, щоб:

1. провести економічні  та соціальні  реформи для  підвищення рівня життя громадян  в Україні;

2. укріпити імідж інноваційного розвитку регіону, що допоможе залучити суттєві кошти українських та закордонних інвесторів.

3. повноцінно фінансувати екологічні програми

4. встановити жорсткий контроль за дотриманням екологічних норм

Суспільство потребує кардинально нового підходу до зібрання та розподілу коштів, які надходять в якості податків та зборів, та громадського контролю за використанням цих коштів.

Я пропоную провести реальну децентралізацію влади, надати місцевим громадам більше повноважень та зобов’язати їх щоквартально звітувати суспільству про використання цих коштів.   

Я готовий взяти на себе відповідальність за вирішення цих питань і спрямувати всі свої сили на поліпшення життя кожного громадянина.

Будуймо разом Батьківщину нашої мрії!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org