Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Ікол Володимир Григорович

Ікол Володимир Григорович

Ікол Володимир Григорович
Одномандатний виборчий округ 24
Висування Політична партія "Опозиційний блок"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-23332 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1306 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 15 червня 1965 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, консультант з економічних питань, СП "Парітет", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок".

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 24 від Політичної партії «Опозиційний блок»

Ікола Володимира Григоровича

Українська катастрофа триває. Під пафосні промови войовничих «революційних вожаків» продовжують лунати постріли братовбивчої війни на Донбасі. Країна невпинно скочується у прірву економічної депресії, масового безробіття та тотального зубожіння населення. Те, що відбувається сьогодні з країною — це вибір влади, а не народу. Люди прагнуть миру, стабільності, та відродження країни.

Україні потрібен мир. Настав час компромісу, подолання внутрішніх суперечок, початку суспільного діалогу про наше майбутнє.

Україна втомилась від громадянських потрясінь, економічних експериментів. Країні потрібен новий суспільний договір, в основу якого буде закладено принципи соціальної справедливості, рівності перед законом, суспільної безпеки, гарантій прав та свобод людини і громадянина.

Україна має знову стати країною, в якій людина може жити без страху перед завтрашнім днем, стати країною вільного діалогу, в якій можна без страху висловлювати свої думки та політичні позиції, країною дружньою для бізнесу, інвестицій та підприємницької ініціативи.

Моя ціль:

Запровадити мораторій на збільшення податкового навантаження.

Зменшити негативні наслідки ратифікації Угоду про асоціацію з ЄС через затвердження Державної програми підтримки національних виробників.

Відмовитися від плаваючого курсу гривні з метою запобігання зубожіння населення.

Зупинити скорочення працівників бюджетної сфери.

Запровадити кредитні та податкові канікули для підприємств у регіонах, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Відродити військово-патріотичне виховання у дітей.

Ввести в старших класах початкову військову підготовку.

Викорінити корупційні схеми в енергетичному секторі та відновити переговори з країнами – постачальниками енергоносіїв.

Забезпечити у повному обсязі право на безкоштовну медицину для малозабезпечених верств населення.

Підвищити соціальний захист молодих родин, збільшити виплати допомоги при народженні кожної наступної дитини та виплати допомоги по догляду за дитиною до 3-х років.

Утворити Державну агенцію із забезпечення громадянських та майнових прав біженців, переселенців та громадян України, які проживають у Криму.

Сьогодні ми всі спільно маємо знайти шлях до відродження України. Ми повинні навчитися чути одне одного, знаходити компроміси, разом відбудовувати країну. Необхідно відкинути політиканство, приниження, засудження тих,хто висловлює інші думки. Повернемо країні майбутнє, а громадянам – впевненість у завтрашньому дні!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org