Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Колесник Микола Юрійович

Колесник Микола Юрійович

Колесник Микола Юрійович
Одномандатний виборчий округ 33
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-17881 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1058 від 22.09.2014
Відомості про кандидата народився 26 липня 1967 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрисконсульт, ТОВ "Корпорація НК-груп", безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

Колесника Миколая Юрійовича

Захистимо Україну.

Здобудемо мир та повагу.

План дій Миколи Колесника.

Шановні земляки!

Я йду до парламенту для того, щоб разом із моєю криворізькою командою реально відстоювати інтереси  мого рідного міста та зміцнити мою країну  – збудувати сильну армію, зупинити агресію Росії, провести кардинальні реформи, які наблизять нас до європейських стандартів життя.

Кожного дня Кривий Ріг працює на захист нашої країни. Кожен із нас робить все можливе, щоб наші військові мали працюючу техніку, якісну амуніцію та сучасний захист. Але країна буде в безпеці лише тоді, коли ми збудуємо сильну, професійну армію за світовими стандартами. Для цього важливо  очистити владу та змусити її працювати ефективно.

Без цього не буде ні миру, ні змін у країні, ні розвитку Криворіжжя. Без цього ми не зможемо нарешті  стати сучасною та цивілізованою країною. Саме тому я балотуюся до Верховної Ради і звертаюся до Вас за підтримкою.

Захищена країна.

Побудова сильної та сучасної української армії – це першочергове завдання нового парламенту. Це потрібно, щоб раз і на завжди зупинити агресію зовнішнього ворога. Необхідне сучасне озброєння нашої армії та ефективний захист особового складу.

Підходи до самої військової служби потрібно змінити кардинально. Захищати свій народ  мають  ті, хто отримав спеціальну підготовку та досвід. Увесь офіцерський склад та генерали повинні пройти жорстку перевірку на предмет профпридатності. Вояки, які зі зброєю в руках захищали свою Батьківщину в лиху годину, мають отримати від держави визнання та пільги, а родини скалічених та загиблих бійців мають отримувати ще й грошову  допомогу.

Кардинальні реформи.

Новий парламент, очищений від лобістів олігархічних кланів , має сформувати новий уряд і розпочати кардинальні реформи. За пів року існуючий уряд не зробив нічого, щоб очистити владу і провести реформи, яких вимагав Майдан. Настав час виконувати прагнення тих, хто ціною власної крові, а інколи й життя, заслужив на втілення  планів щодо євроінтеграції України, люстрації корумпованих можновладців та публічного покарання винних в розкраданні державних коштів, а поде куди й зраді державних інтересів.

Реформа влади має початися з децентралізації. Моє рідне місто фактично обкрадають, виділяючи копійки на дороги, школи та медицину.  Громади мають отримати можливість вільно  розпоряджатися заробленими  коштами. Ті, хто добре працюють, мають право гідно користуватися своїми здобутками.

Боротьба з корупцією.

Місцеві громади мають самі обирати та знімати керівників місцевої міліції, суддів та прокурорів. Обрані посадовці повинні нести персональну відповідальність за свою діяльність та дії своїх підлеглих перед тими, хто їх обирав. В разі порушень, мають бути не лише звільненими, а й покараними, з висвітленням усіх обставин у ЗМІ. Звіт посадовців про свою діяльність перед громадами має бути публічним  та регулярним.   

Розвиток Кривого Рогу.

Місто, мешканці якого своєю плідною працею наповнюють бюджет держави, мають мати гідні умови життя. Це стосується не лише більш розширених  умов самоврядування.  Екологічний стан нашого міста не в кращий бік відрізняється від становища в переважній більшості населених пунктів держави. Умови забезпечення та пільги для мешканців  міста-курорту та міста-виробника мають суттєво відрізнятись.  Це стосується не лише оздоровлення та рекреаційних заходів, але й пільгового оподаткування, залучення додаткових  державних коштів  на будівництво житла та доріг, в масштабні інфраструктурні проекти заради поліпшення умов життя мешканців та підвищення інвестиційної привабливості міста. Треба знизити податковий тиск на представників середнього та малого бізнесу в місті за рахунок індексування  сплати  земельного податку для власників великого бізнесу. Це не лише наповнить бюджет міста, а й дозволить розвиватися власному підприємництву.

Як народний депутат, буду добиватися, щоб така програма почала втілюватись  вже з початку 2015 р. і кожен, хто хоче вести, або розпочати власну справу в Кривому Розі, відчув реальну допомогу держави.

Шановні криворіжці!

Я народився, виріс та змужнів у нашому з вами  місті. Я живу, працюю та планую в подальшому своє життя пов’язувати виключно з Україною. Тут живе моя родина, мої діти та онуки. Кілька років я працюю депутатом Міської Ради задля розвитку Кривого Рогу. У мене є конкретні результати роботи із якими я можу звітуватися перед вами.

Сьогодні я прошу Вас підтримати мій план дій на виборах. Впевнений, що ми зможемо виконати кожен його пункт в інтересах Криворіжжя та України в цілому.

З повагою,

Микола Колесник.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org