Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Колесник Вадим Геннадійович

Колесник Вадим Геннадійович

Колесник Вадим Геннадійович
Одномандатний виборчий округ 35
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-18837 від 19.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1094 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 3 лютого 1974 року в місті Нікополь Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "АЙ ТЕМС 08", безпартійний, проживає в місті Нікополь Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборча програма

кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 35 на позачергових виборах народних депутатів України

26 жовтня 2014 року

Колесника Вадима Геннадійовича

Передвиборча програма:

1. Влада – Громаді! Вважаю, що Закон про децентралізацію влади має бути одним із перших, який прийматиме новий склад Верховної Ради. Гроші, зароблені в регіоні, повинні служити розвитку цього регіону. Також і рішення про те, як жити регіону, повинні прийматися на місцях.

2. Корупції – стоп! Робота над законами щодо подолання корупції, розпочата цим складом Верховної Ради, має бути обов'язково продовжена, посилена та бути безкомпромісною. Всі, хто був при владі і скористався нею не на користь країни і народу, повинні відповісти за це по справедливості. Скорочення чисельності державного апарату та значне посилення відповідальності за корупційні правопорушення.

3. Кредитна амністія! Вкрай необхідно на законодавчому рівні допомогти тим верствам населення, які через нестабільність української економіки потрапили в кабалу банківських кредитних зобов'язань. А це практично вся наша країна: малий і середній бізнес, пенсіонери, студенти, працівники всіх сфер, у тому числі і бюджетної сфери. Люди не винні в тому, що економіку держави було знищено і пограбовано. Тепер їх необхідно витягнути з боргової ями, врятувати малий і середній бізнес і оздоровити тим самим економіку.

4. Пріоритет – інвестиції! У нас є спільні з нашими партнерами з Ізраїлю та інших країн перспективні напрацювання щодо створення комплексної інвестиційної програми для залучення саме в наш регіон фінансів, технологій рішень по створенню інфраструктури закладів медицини, освіти, фізичної культури і спорту. Необхідно йти від кредитних боргів до створення виробництва продукції європейського рівня. Тільки такий підхід покращить нам якість життя і дозволить створити нові робочі місця з гідною заробітною платою.

5. Металургія – серце країни! Створити преференції в податковій системі та фінансовому секторі економіки для металургійних підприємств країни. Продукція металургії - це один з ключових важелів, що рухає економіку України, тому галузь необхідно модернізувати, мотивувати і розвивати. Нам потрібні закони про спеціальні економічні зони для металургійних підприємств.

6. Повага до віку! Невідкладно необхідно переформувати пенсійну систему: значно знизити пенсійний вік як для чоловіків, так і для жінок, запровадити пенсійне накопичення і створити нову справедливу формулу для нарахування пенсій.

Годі заганяти наших людей похилого віку за межу бідності.

7. Безпека країни! Виходячи з реалій сьогодення, нашій армії і правоохоронним органам необхідні сміливі і масштабні реформи з залученням кращого і прийнятного для нас світового досвіду. Служити і захищати Батьківщину треба професійно, а система повинна бути очищена від непрофесіоналів і зрадників.

8. Вчитель, лікар! Запровадження нових європейських форм і методів підготовки та підвищення кваліфікації вчителів та лікарів з метою повного «оздоровлення» суспільства. Вирішення питання про підвищення рівня їх заробітної плати та соціального захисту.

9. Земля – скарб країни! Подовження терміну дії мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Безвідсоткові кредити фермерам та малим сільськогосподарським виробникам. Створення державної програми субсидіювання фермерських господарств.

10. Чисте довкілля – здоров´я громади! Розробка та впровадження державних екологічних виплат на оздоровлення мешканців нашого екологічно небезпечного регіону.

Я маю загальні уяви про майбутнє нашої держави. Ми з Вами єдні в самому головному: ми прагнемо до досягнення стабільності, добробуту та розвитку нашого регіону!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org