Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Колесников Денис Вікторович

Колесников Денис Вікторович

Колесников Денис Вікторович

номандатний виборчий округ 28
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7573 від 07.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народився 30 грудня 1978 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ "Юридична компанія "Аспект", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма 

 кандидата в народні депутати України  по виборчому округу №28 

Дениса Вікторовича Колесникова

Живу і працюю на Дніпропетровській землі. Я – людина справи. З самого юного поставив перед собою мету – жити в сильній та здоровій країні.

Найбільшим своїм досягненням вважаю створення юридичної компанії, яка надає юридичну допомогу багатьом мешканцям округу № 28.

Я знаю, що займаюся чесною працею, яка потрібна людям. В мене є можливість займатися благодійною діяльністю і я допомагаю церквам, лікарням, дитячим спортивним закладам.

Іду в народні депутати України для того, щоб досягти мети, яку вважаю суспільно важливою і соціально значимою. Політика і закони повинні працювати на тих, хто будує виробництва, платить податки, вкладає в соціальну сферу, працює на збільшення добробуту країни. Людям справи потрібні закони, що діють, і політичний вплив для того, щоб розвиватися, швидше та ефективніше рухатися вперед. На мій погляд, це - правильна мета, це – перевірений історією шлях, яким іде весь цивілізований світ. Україні теж не потрібно "винаходити велосипед".

Що дасть жителям виборчого округу №28 моє обрання народним депутатом України? Підтримка народу і можливість впливати на формування політичного курсу країни дозволять мені удосконалити українське законодавство і зробити так, щоб Закон був для Людини, а не навпаки. Системність законодавства, його розумна сбалансованість, чітке застосування нормативно – правових актів на практиці – це моя головна мета.

Також вважаю за необхідне та за допомогою своєї волі бажаю значно збільшити фінансові вкладення у промисловість та сільське господарство Дніпропетровщини, а це – поява сотень і тисяч нових робочих місць, додаткові надходження до бюджету. Багато людей знайдуть довгострокові орієнтири у своєму житті, стабільність і впевненість у майбутньому.

Отримавши високий статус народного депутата, я зможу привести сюди своїх однодумців, тих, хто прагне вдосконалювати українське законодавство не лише в теорії, вкладати у виробництво, створювати нову справу і нові робочі місця, і вважає, що без підтримки і розвитку соціальної сфери (медицини, освіти, пенсійного забезпечення, житлово-комунального господарства) усе це неможливо.

Кардинально змінити ситуацію можна лише, змінюючи законодавство. Це реально зробити можна маючи потужну силу в парламенті. Саме це підштовхнуло мене до рішення балатуватися у Верховну Раду України.

Основними завданнями, які я ставлю перед собою для  вирішенням як депутата, це:

На національному рівні:

  • Проведення та вдосконалення програм реформування аграрного сектору. Заможний селянин - сита Держава;
  • Прозорість і спрощення податкової системи, зниження податкового тиску;
  • Приорітет в соціальній сфері – знизити пенсійний вік та забезпечити достойними пенсіями пенсіонерів, які працею заробили на достойну старість;  освіта та виховання спортивної молоді - нашого майбутнього!
  • Створення правової держави, основою якої є Людина;

На регіональному рівні

  • Інтеграція в європейські, транснаціональні економічні структури, використовуючи географічне положення регіону.
  • Реалізація програми відродження історико-культурної спадщини регіону. Допомога церквам, громадським організаціям для відродження християнської, патріотичної та національної свідомості громадян.
  • Створення регіональних програм соціального захисту малозабезпечених. Реалізація регіональної програми по сприянню освіти та вихованню молоді та спорту.

Я розумію, що бути народним депутатом України – це не тільки нові можливості, але й великий тягар, величезна відповідальність. Впевнений, що вирішуватиму всі проблеми, з якими зазвичай звертаються до народного депутата, краще ніж інші – хоча би тому, що в мене є власні можливості, я ні від кого не залежу і мені ні в кого нічого не потрібно просити.

Трапляються випадки, коли проблему не можна вирішити на загальному рівні, і необхідно безпосередньо допомагати соціальним установам і окремим людям. Я вже давно займаюся благодійництвом, і надалі розвиватиму цю діяльність.

У Росії і Білорусії живуть наші брати і сестри. У Верховній Раді я буду зміцнювати економічні і політичні зв'язки з цими країнами.

Не буду давати порожніх обіцянок. Знаю, що життя налагодити можна. Крупиці нормального життя вже є. Вони виникають навколо ефективно працюючих підприємств і господарств. Це я бачу на своєму підприємстві, є й інші - ті, хто будує, а не руйнує. Тільки в цьому я бачу майбутнє Нашої Землі, нас і наших дітей,  тих хто на цій землі живе і працює. Я готовий взяти частину відповідальності за це майбутнє, якщо Ви виявите таку довіру до мене.

З повагою до Вас, Денис Колесников© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org