Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Колесніков Олексій Володимирович

Колесніков Олексій Володимирович

Колесніков Олексій Володимирович
Одномандатний виборчий округ 28
Висування Радикальна Партія Олега Ляшка
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-20762 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1267 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 8 квiтня 1985 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України

від Радикальної партії Олега Ляшка

по одномандатному виборчому округу № 28

Колеснікова О.В.

Свобода - найвище благо, найнеобхідніша передумова духовного і фізичного розвитку людини, а держава має бути засобом її захисту.

«НІ» перемір’ю за рахунок суверенітету України!
Праця без оплати - це ганьба для держави і біда для народу. Боргів перед людьми за виконану ними роботу не має бути.
 Головним джерелом матеріального забезпечення людини, як і споконвіку, мають бути праця, талант, завзяття, а не злодійство, шахрайство, безчестя. Саме з цього необхідно виходити, формуючи політику в духовній і економічній сфері.
 Без належного захисту сім'ї, її інтересів, забезпечення права на житло, створення сприятливих  соціально-економічних умов життя становлення гармонійного суспільства не можливе. Виховання дітей - справа, передусім, сім'ї, а захист сім'ї, жінки-матері, жінки-трудівниці - турбота держави.
 "Здорова природа - здорова людина" - цей девіз потрібно наповнити конкретними діями, спрямованими на охорону людського здоров'я, очищення довкілля. Лікування людей похилого віку та дітей необхідно зробити безкоштовним.
 У Біблії сказано, що на початку було Слово і Слово було Богом. Адже слово - душа нації, стрижень усієї культури. Шанувати рідне слово, збагачувати культуру, зберігати традиції, з повагою ставитись до культури інших народів - значить зберегти й утвердити себе у світі.
 Знання молодої людини, освітні підвалини, закладені в школі, повинні бути підкріплені комплексом інших просвітницьких закладів та забезпеченням права отримати роботу після закінчення державного навчального закладу.  

Свобода, демократія - не вседозволенність. Правова захищеність людини, убезпечення її від посягань злочинців - одна з головних засад упевненості людини в собі, згуртованості народу, його віри в свою державу.

Я категорично проти непорядності й байдужості, бездіяльності й пустого базікання, брехні і чванства, некомпетентності й непрофесіоналізму.  

 Я знаю місцеві проблеми і шляхи їх вирішення.
У разі обрання мене депутатом Верховної Ради, працюватиму над реалізацією життєво важливих проблем нашого регіону, газифікацією населених пунктів, будівництвом  житла, відновленням роботи існуючих підприємств та створенням нових робочих місць, розробкою місцевих ресурсів, організацією спонсорської та шефської допомоги, зміцненням матеріальної бази і розвитком охорони здоров'я, освіти, науки, культури, здійсненням соціального захисту населення.
 Проголосуймо ж за свою надію на краще життя, за добро і мир на землі!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org