Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Колєсніков Микола Павлович

Колєсніков Микола Павлович

Колєсніков Микола Павлович
Одномандатний виборчий округ 33
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-21817 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1293 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 4 березня 1957 року в селі Чаусово Першотравневого району Миколаївської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі №33

Колєснікова Миколи Павловича

«КРИВБАС» - патріоти своєї країни!

Завжди в Україні справа захисту держави була почесним обов’язком громадянина. Завжди українці боронили свою землю і робили це професійно і віддано. Саме це дозволило нам зберегти свою ідентичність і державність. Не є винятком і сьогодення. Особисто переконався, що в нашому суспільстві існує величезна кількість людей, які за покликом серця йдуть захищати Україну. Вони не вимагають ні посад, ні переваг. Лише одного — дати можливість зі зброєю в руках відстояти нашу незалежність. Такими є бійці добровольчого батальйону міліції спеціального призначення «Кривбас».

Батальйон «Кривбас», створений на території та із жителів Дніпропетровської області.

Осіб які прийдуть на військову службу, керівні постаті зазивають грошовим забезпеченням, кредитними канікулами, збереження робочого місця, заробітної плати на підприємстві за останнім місцем роботи (пенсії) та права на підприємницьку діяльність, звільнення від сплати єдиного соціального внеску, виплата одноразової грошової допомоги, державне страхування та інше.

Всім нам відомо, що насправді все не так. Вже зараз виникають проблеми з доведенням того, що поранення або смерть, бійця сталися саме під час перебування у зоні АТО. Це означає, що жодної компенсації бійці батальйону або їхні родичі отримати не зможуть, будуть труднощі під час лікування, а також великі видатки на придбання ліків.

До складу «Кривбасу» входять нинішні і колишні співробітники правоохоронних органів, професійні військові - учасники бойових дій і міжнародних миротворчих операцій, а також прості хлопці, яким не все одно в якій країні будуть жити їх діти.

У бійців накопичилося більш ніж достатньо запитань до керівництва силових відомств загалом – щодо ефективності вищого командування, численних фактів корупції в армії, катастрофічно незадовільного матеріального забезпечення фронту, ставлення до простих захисників країни, виплат компенсацій пораненим та загиблим тощо. 

Через це бійці добровольчих батальйонів, захищаючи країну, самі залишаються з усіх боків незахищеними.

Отже, Я чітко визначив свою позицію з ключових питань:

Законодавство України привести у відповідність з реаліями сьогодення відносно захищеності бійців - добровольців у зоні АТО;

Збільшення видатків на матеріальне забезпечення фронту;

Всебічна допомога та державна підтримка добровольцям.

Врегулювати на законодавчому рівні:

Визнання та документальне підтвердження державними органами перебування бійців – добровольців у зоні АТО, а не фальсифіковані довідки про перебування на навчальних або перевірочних зборах військовозобов’язаних та резервістів;

Визнання та документальне підтвердження державними органами, що поранення або смерть бійця сталися саме під час перебування у зоні АТО, а не фальсифікація побутовою травмою, травмою отриманої в результаті дорожньо – транспортної пригоди, або необережне поводження зі зброєю під час навчань на полігоні;

Виплати компенсацій пораненим та загиблим в зоні АТО.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org